Tır Sürme

Tır Sürme Oyunu Oyna

Tır Sürme ; Büyük tırı sürün ve başarılı şekilde bütün etapları tamamlayın. Kaza yapmadan tırı sürmelisiniz. Tırı Yön tuşlarıyla sürebilirsiniz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tır Sürme Oyunu 12352 kez oynandı. Tır Oyunları

133 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2.03/10

Oyunu Paylaş:

Tır Sürme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 02 Haziran 2014
-1

bu cox gozel bir oyundur amma hec acilmir

Misafir Oyuncu
Cumartesi 15 Şubat 2014
+0

Tır park etme

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Tır Parkı Zor Tır Parkı Bu oyunda keyifli olduğu kadar zor bir oyundur. İsminden de anlaşılacağı üzere; Zor tır parkı oyunu diğer oyunlara göre ters bir oyundur. Görünümü sizi aldatmasın. Kullanımı kolay gibi görülen dev tırı park etmek için ters bir şekilde gitmeniz gerekiyor. İlk bölümde böyle olduğu için diğer bölümlerde park yerindeki şekle göre gitmelisiniz. Hızlı bir şekilde park etmek puan açısından önemlidir. Yolda geçen araçlara çarpmadan dikkatli bir şekilde park bölgesine ilerlemelisiniz. Araçlar siz o bölgeye ilerlerken duracaktır. Bu konuda herhangi bir sıkıntınız olmasın. Nasıl Oynanır? Klavyenin yön tuşlarıyla oynanan Zor tır Park etme Oyununu space tuşu ile fren yaptırabilirsiniz. Hassas gibi görünen kontrolü sanıldığı kadar hassas değildir. Park etme bölgesinde tırı ters çevirmek oldukça zordur.

Tır Sürme Tır Sürme Büyük tırı sürün ve başarılı şekilde bütün etapları tamamlayın. Kaza yapmadan tırı sürmelisiniz. Tırı Yön tuşlarıyla sürebilirsiniz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Tır Parkı Tır Parkı Bu oyunu ilk bakışta anlamayabilirsiniz. Tır parkı oyunu içersinde yeşil renkte büyük bir tır ile başlayacaksınız. Tırın kullanımı oldukça basit olduğundan kontrol etmekte zorlanmayacaksınız. Çevrede gördüğünüz arabaları belki diğer bölümlerde tırınıza bindirip götüreceksiniz. İlk bölümde baktığımız kadarıyla park etmeye çalıştığınız bölgede ki beyaz renkli arabayı tıra yerleştirmek lazım. Bunun için ilk olarak yeşil tırı front bölgesine götürüp diğer kaldırıcı arabayı aktifleştirmek gerekiyor. Buraya kadar oldukça basit bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra arabayı kaldıracak aracı kontrol etmeniz gerekiyor. Nasıl Oynanır? Klavyenin yön tuşlarıyla oynanmaktadır. Tır’ı park ettikten sonra diğer aracı kontrol etmek için space tuşunu kullanmanız gerekir. Tıra yaklaştırıp beyaz aracı yükledikten sonra göreviniz başarılı bir şekilde yapılmış olacaktır.

Tır Park Etme Tır Park Etme Büyük dorseli tırı gösterilen yere park ederek ne kadar iyi bir tır şoförü olduğunuzu gösterin. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Mavi Tır Park Et Mavi Tır Park Et Mavi renkli tır için park alanına giden yolu kullanarak hiçbir nesneye çarpmamalısınız. Eğer herhangi bir nesneye çarparsanız oyun yeniden başlıyor. Bu nedenle dikkatli bir şekilde aracı park etmeniz gereken noktaya götürerek park alanına giriş yapabilirsiniz. Tüm bölümlerde sizin için farklı zorlu parkurlar hazırlanmıştır. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak aracın park alanına gitmesini sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Audini Yarıştır Audini Yarıştır Audi tutkunları için oldukça keyifli geçecek olan 4 etaplık Audi Yarıştır oyununda yön tuşları ile audinizi şimşek gibi uçurmaya hazır mısınız? Audini Yarıştır oyununda her bölümde 4 araç yarışmaya katılıyor. Bir bölümü geçmeden diğer bölüme katılmaya hak kazanamıyorsunuz. Audini Yarıştır oyununda doğru yerde gazdan elinizi çekmeli ve bazen dönüşlerde gaza yüklenmelisiniz. Audini Yarıştır oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Amerikan Tırı Park Et Amerikan Tırı Park Et Oyunun açılması biraz geç olabilir. Oyunun açılmasını sabırla beklemenizde fayda var. Oldukça keyif alacağınızı düşündüğümüz Amerikan Tırı Park Et oyunu ile artık daha dikkatli bir şekilde park etme oyunları oynayabileceksiniz. Tır olduğu için büyük bir araba bekliyorsanız, doğru düşünmüşsünüzdür. Oyun içersinde tırı park ederken çok dikkatli olmalısınız. Çünkü her bölümde yaya geçidinden yayalar geçmektedir. Onlara çarptığınız zaman başa dönecektir. Tırı durdurmak oldukça kolaydır. Nasıl Oynanır? Tırk Park Etme oyununda gideceğiniz bölüm “Park Here” yazılı yerdir. Klavyenin yön tuşlarıyla oynanmakta olup Space (boşluk) tuşu ile fren yapabilirsiniz. Yayalara ya da herhangi bir yere çarptığınız zaman baştan başlar.