Bölgeni Koru

Bölgeni Koru Oyunu Oyna

Bölgeni Koru ; Düşmanlarınızın saldıracağı bu bölgeyi korumanız isteniyor. Eğer küçük bir hata dahi yaparsanız düşmanlarınız bölgenizi ele geçirecektirler. Olabildiğiniz kadar dikkatli olup bölgenizi kurtarın. Mouse ile oynanır. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bölgeni Koru Oyunu 2145 kez oynandı. Savaş Oyunları

11 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 9.09/10

Oyunu Paylaş:

Bölgeni Koru Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yat Koruma Yat Koruma Oyunumuzda size verilen silahlar ile denizde gitmekte olan yatı korumanız istenmektedir. Fakat bu çok kolay olmayacaktır. Yatın sınırlı dayanma gücü vardır ayrı olarak düşmanlar gittikçe çoğalmaya ve zorlaşmaya başlayacaktır. Düşmanları yendiğinizde para ve tecrübe puanı kazanacaksınız. Kazandığınız paralar ile yeni silahlar alabilir veya yatın gücünü arttırabilirsiniz. Aynı zamanda yatın dayanma gücü azaldığında bu paralar ile yenileyebilirsiniz. Kazandığınız tecrübe puanları ise size yeni yetenekler açacaktır. Yetenekler ile yardım çağırıp düşmanları yok edebilirsiniz. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Oyunu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Ayrı olarak Z-X-C tuşları ile bomba, mayın ve ağ gibi şeyleri kullanabilirsiniz. 1-2-3-4-5 Tuşları ile yeteneklerinizi kullanabilirsiniz.

Süper Marioyu Koru Süper Marioyu Koru Mario prensesi kurtarmak için en sonunda ejderha ile karşılaşır ya hani, işte bu Süper Marioyu Koru oyunda o ejderha ile karşılaşacaktır. Mario ve arkadaşını ezeli düşmanından koruma hazır mısınız? Biraz mantık oyunu olarak düşünebiliriz. Çünkü yapacağınız hamleler ile marioyu koruyacaksınız. İlk üç bölüm oldukça kolay olsa bile diğer bölümler zor olacaktır. Bölüm sayısı toplam 24 adet olduğunu düşünürsek, işiniz bir hayli zor. Ancak keyifli bir oyun olduğunu da düşünürseniz, zaman hızlı geçecektir. Nasıl Oynanır? Süper Marioyu Koru oyunu fare ile oynanmaktadır. Yukarıdan atılacak malzemeleri marioyu ateşten koruyacak şekilde dizin.

Mutfak Dekoru Mutfak Dekoru Mutfak dekoru oyununda amacınız mutfak eşyalarını ve dekorasyon malzemelerini yerleştirmektir. Size gösterilen mutfak malzemelerini dilediğiniz yere sürükleyerek dekorasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize dayanan bu oyunda dilediğiniz mutfağı tasarlayabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile kontrol edebilirsiniz. Mouse yardımıyla oynayacağınız oyunda amacınız dekorasyonu tamamlamaktır. İyi eğlenceler dileriz.

Mahkumu Koruma Mahkumu Koruma Bu oyunda amacınız ağaca asılan mahkumu korumaktır. Ona fırlatılan taşları çubuk ile savurarak mahkumu koruyabilirsiniz. Böylece kan revan içinde kalan mahkuma yapılan saldırıları engellemiş olacaksınız. Eğlenceli bu oyunda amacınız her bölümde mahkumun sağlığını korumaktır. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Çubuğu yön tuşları yardımıyla aşağıya ve yukarıya hareket ettirerek oyunu tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Bölgeni Koru Bölgeni Koru Düşmanlarınızın saldıracağı bu bölgeyi korumanız isteniyor. Eğer küçük bir hata dahi yaparsanız düşmanlarınız bölgenizi ele geçirecektirler. Olabildiğiniz kadar dikkatli olup bölgenizi kurtarın. Mouse ile oynanır. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.