Pasta Oyunları

0/0

Pasta Oyunları Şimşek mekkuin oyunu sitesi sizler için pasta oyunları, pasta oyunu, kek oyunları, pasta yapma oyunları ve mükemmel yeni pasta oyunları sunar.

Çikolatalı Kek Çikolatalı Kek Mutfağa girin ve lezzetli bir çikolatalı kek yapmaya başlayın. Verilen malzemeler ile çikolatalı keki yapmaya başlayacaksınız. En lezzetli keki yapmalısınız. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Gülen Kekler Gülen Kekler Sevimli kurabiye keklerinden yapmaya ne dersiniz ? Kategorilerde bütün malzemeler bulunuyor. Bu malzemeleri kullanarak kek yapmanız gerekiyor. Zamanınızı iyi kullanarak kısa sürede kekleri yapın. Mouse ile oynanır. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Midilli Pasta Midilli Pasta Pasta yemeye bayılıyorsunuz öyle dimi? Şimdi sizlere süslümü süslü bir yaş pasta nasıl yapılır onun oyununu sunuyoruz. Midilli Pasta oyununda iki katlı yaş pastayı süsleyeceksiniz. Pastanın yapılışı biraz meziyetli olabilir ama en güzel pastayı herkes yapamaz. Burada kendi yeteneğinizi sergileyip en güzel pastayı yapmalısınız. Bunun için pastanın alt kısmı ile işe başlamalısınız. Renk seçimi olarak (pastanın neyli olduğu da olabilir) bir renk belirlemelisiniz. Böylece kendi zevkinize göre yapmak daha keyifli olacaktır. Nasıl Oynanır? Midilli pasta oyunu fare (Mouse) ile oynanan bir oyundur. Nex butonu ile diğer bölümlere, süslemelere geçebilirsiniz. Pasta yapmayı bitirdikten sonra BG butonu ile arkadaki midilli manzarasını değiştirebilirsiniz. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Kelebek Pasta Kelebek Pasta En sevdiğiniz hayvanlardan bir tanesi olan kelebek, bu oyunda Kelebek Pasta oluyor. Oldukça keyifli bir zaman geçirmenizi sağlayan Kelebek Pasta oyunu ile çok keyif alacağınızı düşünüyoruz. Oyunun öyküsüne gelirsek; evde iş yapmaktan yorulan anne gelecek misafirler için pasta yapmaya karar verir. Ancak gelecek kişiler için özel bir tarif yapmak istediği için kelebek pasta tarifine karar kılır. Bütün malzemelerin evde olmasıyla derin bir nefes alan anne sizden pastayı yapmak için yardım isteyecektir. Kendisi diğer işleri yaparken sizin pastayı tarif üzerine yapmanızı istiyor. Nasıl Oynanır? Oyun tamamen fare (Mouse) ile oynanmaktadır. Hızlı bir şekilde istenilen malzemeleri istenilen yere katmalısınız. Ne kadar hızlı olursanız o kadar iyi bir puan alırsınız. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Kek Pişir Kek Pişir Kek yemekten hoşlanıyorsunuz dimi? Bu oyunda çeşitli şekillerde kekler yapacaksınız. Oyunda misafir ağırlayacak kadına yardım etmek amaçlı yapılacak kekler gerçekten çok güzel olacağa benziyor. Çünkü malzeme listesi ve süslemeler müthiş. İlk olarak malzemeleri doğru ve hızlı bir şekilde yerleştirmeniz gerekiyor. Oyun zamana göre oynandığı için elinizi hızlı tutmanızda yarar var. Bölüm bölüm olan oyunun sonunda aldığınız puanda gözüküyor. Nasıl Oynanır? Tamamen fare (Mouse) ile oynanan bir oyundur. Oyunda fırın, pişirme kısmı geldiği zaman kaç dakika pişirilmesi gerektiği ekranda yazmaktadır. Fare ile oraya o rakamı girdikten sonra geri sayım dolunca off butonunu kullanmalısınız. Çok keyifli ve lezzetli bir oyundur. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Sue Pasta Yapıyor Sue Pasta Yapıyor Sue karakterini takip edenler çok iyi bilirler. Sue ağırlayacağı misafirler için en uygun tatlıyı buldu. Sevimli sue karakterini mahcup etmemek için ona yardım etmeye hazır mısınız? Yapacağı pasta ile misafirlerini en iyi şekilde hazırlaması gerekiyor. Ekranların vazgeçilmez karakteri olan Sue’yi mutlu etmenin tek yolu bu. Hazırlayacağınız pastayı sevimli karakter en sonunda deneyecektir. Yüzü mutlu bir şekilde gözüküyorsa, pastanızı mutlaka beğenmiştir. Nasıl Oynanır? Sue Pasta oyunu fare (Mouse) ile oynanmaktadır. İlk bölümde seçeceğiniz pasta (yapacağınız ) seçip devam ediyorsunuz. Gerekli süslemeleri fare yardımı ile pastanın üzerine tıklamayarak kullanmalısınız. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

En İyi Çikolatalı Kek En İyi Çikolatalı Kek Bu oyunda en iyi çikolatalı keki yapacaksınız. En iyisini yapmak için mutfağa girip not defterinden nasıl yapıldığına bakacaksınız. Böylece en iyisini yapma konusunda bir adım önde olabilirsiniz. Birçok çeşitliliği sayesinde oynadığınız zaman sanki gerçek bir kek yapıyorsunuz diye düşünmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bir süre oyunun açılmasını bekledikten sonra, zamana karşı oynayacağınız oyun karşınıza çıkacaktır. Zamana karşı diyoruz çünkü yavaş oynarsanız kaybedersiniz. Nasıl Oynanır? Oyun tamamen fare ile oynanmaktadır. İstenilen malzemeleri tam vaktinde üzerine tıklayarak kaba dökmeniz gerekiyor. Bölüm bölüm olan oyunda next diyerek diğer bölümlere geçmelisiniz. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Limonlu Kek Limonlu Kek Ekşi bir oyun seçelim dedik ve Limonlu Kek oyununu seçtik. Oldukça keyifli dakikalar geçirebileceğiniz oyunda limon suyunu elde etmek için önünüze gelecek tüm limonu kesmeniz gerekiyor. Böylece limon suyunu elde etmiş olacak ve Kek yapmaya başlayabileceksiniz. Yaklaşık 8-9 adet limonu kestikten sonra yukarıdaki çubuk dolduğu zaman diğer bölüme geçeceksiniz. Limonlu kek oyunu zamana karşı oyun olduğu için hızlı olmanızda fayda vardır. Aksi takdirde time up olacaktır. Buda oyunu kaybetmenize neden olur. Nasıl Oynanır? Fare ile oynanmaktadır. Oyunun açılmasını bekledikten sonra karşınıza limonu kesmeniz için bıçak gelecektir. Bıçağı yukarıdan aşağı doğru çekerek limonları keseceksiniz. Diğer bölümlerde ise ok işaretlerine doğru çevirmeniz gerekiyor. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Hindistan Cevizli Pasta Hindistan Cevizli Pasta Lezzetli bir oyun ile karşınızdayız. Hindistan Cevizli Pasta ismi gibi çok leziz bir pastadır. Bu pasta için evine misafir gelecek kadın kollarını sıvamıştır. Ancak yapacağı diğer işlerle birlikte pastayı yetiştiremeyeceğini düşünür. Burada görev sizin üzerinize düşüyor. Pastayı verilen tarife göre en güzel şekilde hazırlamak ister misiniz? Sadece tıklama ile çalıştığı için yönergeler, sizlerin pasta yapımı konusunda rahat edeceğinizi söyleyebilirim. Malzemelerin çokluğu ile pastanın bitişi ne kadar görsel bir şekilde hazırlandığını gösteriyor. Nasıl Oynanır? Hindistan Cevizli Pasta oyunu fare ile oynanmaktadır. Malzemelere tek bir dokunuş ile yön vereceksiniz. Hızlı bir şekilde yaptığınız zaman daha keyifli oynanıyor.

Pasta Yap Pasta Yap Bu oyunda klasik bir pasta yapacaksınız. Pasta yapmayı sevdiğinizi düşünüyoruz, pasta yapması oldukça keyiflidir. İçine sevginizi de kattığınız zaman daha çok zevk alacaksınız. Pasta Yap oyunu ile birlikte karşınıza malzemeler çıkacak ve hızlı bir şekilde pasta yapacaksınız. Oyun tamamen Türkçe olduğu için süsleme konusunda hiç sıkıntınız olmayacak. Ayrıca pastanın üzerine isminizi bile yazabilirsiniz. Her türlü malzemeler ile süslemeye doyamayacağınıza eminiz. Nasıl Oynanır? Oyun tamamen Türkçe olduğu için menülerde her şey yazmaktadır. Fare ile oynanan bir oyundur. Asıl amaç pastayı süslemek ve servise hazır hale getirmektir. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Dondurmalı Pasta Dondurmalı Pasta Yaz mevsimlerinin vazgeçilmez tatlısı Dondurmalı Pasta oyun olarak karşınıza gelmiştir. Yazın yenmesi gereken tatlı olup, kışın kesinlikle önermiyoruz. Hasta olmamanız için soğuk tatlılar yememelisiniz. Dondurmalı pasta için gerekli pasta oyunda mevcuttur. Sizin yapmanız gereken o pastayı bir güzel süslemektir. Oldukça geniş malzemeler ile hangisini seçeceğiniz konusunda zor karar alacaksınız. Sürüklemeli oyun olduğu için düzgün bir şekilde tabağınıza pastayı yerleştirmelisiniz. Nasıl Oynanır? Oyun tamamen fare ile sürüklenerek oynanmaktadır. Farenizin yardımı ile tabağınıza ilk başta pastayı yerleştirip onu süsleyeceksiniz. Birçok süs malzemesi vardır ve tamamen sizin zevkinize kalmış bir durumdur.

Pasta Süsleme Pasta Süsleme Birçok oyun paylaştık ve hemen hepsi süsleme yapma ile alakalıydı. Pasta Süsleme oyunu ile birlikte tüm bunların birleşimi bir oyun oynayacaksınız. Biz denedik ve çok keyif aldık. Sizinde kendi sevdiğiniz meyveler ile pastanızı süsleyeceğinizi biliyoruz. Birçok meyve ile pasta çok güzel görünüyor. Üç seçenekten oluşan süsleme oyununda ilk olarak easy seçeneğini seçmelisiniz. Eays kolay demek olduğu için, ilerleyen saatlerde zor bölümleri seçebilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunun açılmasını bekledikten sonra bölümü seçip fare yardımı ile oyunu oynayacaksınız. Level atlayarak oynanan bir oyun olduğu için süslemeleri iyi yapmanız gerekiyor. Miss yazısı ile memnun kalıp kalınmadığını anlayabilirsiniz. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

0/0