Tuzaklı Yol

Tuzaklı Yol Oyunu Oyna

Tuzaklı Yol ; Tuzaklarla dolu olan yolda ilerlemeniz gerekiyor. Bunun için 6.his görüş özelliğinizi kullanarak bu tuzakları aşmanız gerekmektedir. Ok Yön tuşları ile karakterinizi kontrol edebilir, engellerin üzerinden zıplayabilir ve engellerden eğilerek kurtulabilirsiniz. `Boşluk` tuşuna basarak 6. his görüş özelliğinizi kullanabilir ve karşınıza çıkacak engelleri daha önceden görebilirsiniz. Fakat bu özelliği belirli bir süre kullanabilecek ve tekrar dolmasını sağlamak için güneş ışığına ihtiyacınız olacak. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tuzaklı Yol Oyunu 997 kez oynandı. Macera Oyunları

10 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10/10

Oyunu Paylaş:

Tuzaklı Yol Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tuzaklı Yol Tuzaklı Yol Tuzaklarla dolu olan yolda ilerlemeniz gerekiyor. Bunun için 6.his görüş özelliğinizi kullanarak bu tuzakları aşmanız gerekmektedir. Ok Yön tuşları ile karakterinizi kontrol edebilir, engellerin üzerinden zıplayabilir ve engellerden eğilerek kurtulabilirsiniz. `Boşluk` tuşuna basarak 6. his görüş özelliğinizi kullanabilir ve karşınıza çıkacak engelleri daha önceden görebilirsiniz. Fakat bu özelliği belirli bir süre kullanabilecek ve tekrar dolmasını sağlamak için güneş ışığına ihtiyacınız olacak. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Otoyol Avcısı Otoyol Avcısı Otobanda araçların arasından hızlıca geçebilen usta bir şöföre ihtiyaç var. Çünkü kanun kaçaklarına şöförlük yapmak o kadar kolay olmayacak. Otoyol avcısı oyununda, ilk önce bankaya gidiyorsunuz. Oraya kadar yolda dikkatlice ilerleyerek canınızı azaltmadan yoldaki kalp işaretlerini almanız gerekiyor. Daha sonra bankadan paraları aldıktan sonra, farklı bir arabaya geçip oradan devam etmeniz gerekiyor. Ancak paranın peşine düşen istihbarat örgütleri tarafından sıkı bir takibe alınıyorsunuz. Yol üzerinde size yardımcı olan ve silah tehmin eden kişilerin yol üstüne bıraktıkları silahları toplayarak space tuşuna basarak size ateş açanlara karşılık vermeniz gerekiyor. Otoyol Avcısı oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Otobüs Yolculuğu Otobüs Yolculuğu Bütün duraklardaki yolcuları süreyi iyi kullanarak almanız gerekmektedir. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Orman Yolculuğu Orman Yolculuğu Ormanda gezinti yapmak için Yön tuşlarınızı kullanın. Nitroyu açmak için N tuşunu kullanabilirsiniz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Havayolları Hostesi Havayolları Hostesi Havayollarından kalkış yapan uçakta, hostes uçuş yapan yolcuların istedikleriyle ilgilenmeli. Bu oyunda mause yardımı ile yolcuların istedikleri yiyecek, içecek veya mendil gibi öğerleri onlara zamanında ulaştırarak memnun etmelisiniz. Ayrıca oluşan çöpleri de çöp kutusuna götürmelisiniz. Hatırlatmalıyız ki hamarat havayolları hostesi, bir kerede birden çok işi aynı anda yapabiliyor. Bundan dolayı tek tek götürmek yerine, birden çok istediğ topluca mutfaktan çıkarıp müşterilirinize götürebileceğiniz gibi, çöpleride toplayıp çöp kutusuna atabilirsiniz.

Çukurlu Yollar Çukurlu Yollar Çukurlarla dolu, kimi zaman yerin derinliklerine kimi zamanda yüksek dağlara çıkacağınız Çukurlu Yollar oyununda, oyuna başlamadan önce garajdaki araç modelleri, sitilleri ve süspansiyonu için tekerlek seçimini yapıyoruz. Oyuna başladıktan sonra yön tuşları ile aracı yönlendirip, space tuşu ile de yol üzerindeki tehlikeli noktalarda aracı zıplatabilirsiniz. Yol üzerindeki levhalara da dikkat etmelisiniz. Çünkü aşağıya / yukarıya gidişlerde size uyarı niteliğindedirler. Kimi yerlerde şimşek gibi, kimi yerlerde de ihtiyar bir adam gibi gitmeniz gereken çukurlu yollar oyununda mekkuin başarılar diler.

Buzlu Yol Arabası Buzlu Yol Arabası Oyunda aracınızı parçalamadan yukarıda belirtilen sağlık oranını da dikkate alarak hedefleri buzlu yolda diskalifiye etmeniz beklenmektedir. Buzlu Yol Arabası oyununda yön tuşlarıyla yolda ilerleyerek önünüze hedefler çıktığında yol kenarına onları iterek araçları kullanılamaz hale getiriyorsunuz. Şimşek mekkuin başarılar diler.

Buzlu Yol Buzlu Yol Yarıştığınız oyunları nasıl oynadığınızı tekrardan görmek istersiniz ama dimi? İşte bu oyunda hem yarış yapacaksınız hem de yaptığınız yarışı seyredebileceksiniz. Öncelikle oyun hakkında size bilgiler verelim. Buzlu Yol oyunu buz pistinde geçen bir oyundur. Her yer buz olduğu için oyunu oynamakta gerçekten zorlaşacaktır. Zaten amaç size ehliyet vermek olduğu için bu oyunda ehliyet alabilmenin tek yolu buzlu yolda iyi skor elde etmekten geçiyor. Oyunda yapacağınız her şey kaydedilir ve hakemler tarafından izlenir. Nasıl Oynanır? Buzlu Yol oyunu klavyenin yön tuşlarıyla oynanır. Space tuşu ile fren yapabilirsiniz. Oyun açıldığı zaman karşınıza bir buton gelecektir. Mouse ile ona tıklayıp S harfine basın. Böylece oyun başlayacaktır. Tur attığınız zaman oyun bitince replay butonuna tıklayın ve nasıl oynadığınızı seyredin. En güzel şimşek mekkuin oyunu da sitemizde sizleri bekliyor. Şimşek Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Ben 10 Maceraya Yolculuk Ben 10 Maceraya Yolculuk Ben 10 un diğer motorsiklet oyunlarına göre yön ayarları daha hassas olarak inşaa edilmiş Ben 10 Maceraya Yolculuk oyununda özellikle havada iken sağ ve sol tuşlarını şimşek mekkuin oyunları sitesi olarak pek fazla kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Ben 10 Maceraya Yolculuk oyununda, yoldaki güç sembollerini toplayarak puan elde edebilirsiniz. Ben 10 Maceraya Yolculuk oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Ağaçlı Yol Ağaçlı Yol Bu oyunda yol üzerindeki araçlara ve diğer engellere dikkat ederek ilerlemeniz gerekiyor. 3 boyutlu yapılmış olan oyunda amacınız hedefe en hızlı şekilde ulaşmaktır. Çünkü diğer araçlar size fark atmak için sürekli olarak hızlanacaktır. Bu durumda geride kalmak istemiyorsanız diğer araçlara dikkat ederek ilerlemelisiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Seçtiğiniz aracı yön tuşları ile kontrol ederek hedefe ulaştırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.