Kamyon Oyunları

0/0

Kamyon Oyunları Şimşek mekkuin sitenizde kamyon oyunları, dev kamyon, kamyon oyunu, kamyon sürme, 3d kamyon oyunları bulabilirsiniz.

Uzay Kamyonu Uzay Kamyonu Uzay da kamyonunuz ile ilerleyerek türlü engelleri aşmanız gerekiyor. Engelli yollarda Uzay Kamyonunu sürün ve kaza yapmadan ilerleyin. Kamyonu Yön tuşlarıyla sürüyorsunuz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Kayalık Canavarı Kayalık Canavarı Kayalıklarda geçecek olan kayalık canavarı macerasında, yolların çok engebeli olmasından dolayı işiniz biraz zorlaşacak. Kayalık Canavarı oyununda bazen çok yavaş gitmeniz gerekiyor. Ayrıca havada kontrol yeteneğiniz neredeyse sıfır. Bundan dolayı yere sımsıkı tutunmanız gerekmektedir. Oyuna başlarken kamyonet modelinizi seçebilirsiniz. Yola uyum için, lastikleri de seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Bu oyunda şimşek gibi olmanızı önermiyoruz :) Sağlam adımlarla yürümek misali, kontrollü bir şekilde kayalık canavarı oyununu oynarsanız belirli bir seviye kat edebilirsiniz. Şimşek Mekkuin iyi vakitler diler :)

Koca Teker Kamyon Koca Teker Kamyon Şehirde hayat durmuş vaziyette. Koca Tekerlere sahip olan Kamyon ile şehirdeki araçların veya yolu tıkayan herhangi bir yığının üstünden geçerek hedefe ulaşmanız gerekiyor. Space tuşu ile ayrıca ufakda olsa bir zıplama gerçekleştirebiliyorsunuz. Oyuna başlarken, bronz, silver veya gold kupalarından bir tanesini seçiyorsunuz. Tabii bu kupaların diğer anlamı zorluk seviyeleri. Koca Teker Kamyon oyununu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz, ancak çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü yerdeki yığınlar sizi biraz zorlayacak. Şimşek Mekkuin Oyunu iyi eğlenceler diler..

Barbienin Kamyonu Barbienin Kamyonu Şimşek Mekkuin Oyna sitesi olarak sizlere genel olarak araba yarışları üzerine oyunlar sunsakda barbie oyunları sevenlere de sitemizden hitap ediyoruz. 8 bölümden oluşan Barbienin şirin kamyonuyla bir yolculuğa çıkıyoruz. Siz de geliyor musunuz? Barbie bu güzel kamyonuyla kargo işine giriyor, ancak bu kargolar barbie gibi şirin hediye kargoları. Barbie ile bu hediye kamyonunu çok dikkatli sürerek, kargoları teslimat bölgesine götürmemiz gerekiyor. Ancak yolda çok hız yapmak yok. Çünkü kargolar yerlere düşebilir ve bölümü tamamlayamazsınız. Dikkatli olmanız gereken Barbienin Kamyonu oyununu yön tuşları ile oynuyoruz.

Fileli Kamyon Fileli Kamyon Acil bir teslimat için, deneyimli bir şöför gereklidir değil mi? Bir de yolda tümsekler var ve kamyonun arkası da açık kasa ise, bu tümseklere göre aracı ayarlayıp teslimat yerine malları teslim etmek biraz zorlaşıyor. Özellikle bir de zaman faktörü de eklenince, belirli bir zaman dilimini aşmadan şimşek gibi hızlı gitmek gerekebiliyor. Sağ üst köşede sizden kaç adet kutunun en az başarılı bir şekilde götürülmesi gerektiğini yazan bir gösterge var. Sizden istenen başarılı paket taşıma sayısı üzerindeki her taşıdığınız paket bonus puan olarak size yansıyor. Fileli Kamyon oyununu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Malları yüklemek için oyun başladığında bekliyoruz ve teslimat bölgesinde ise tekrar durarak malların çekilmesini bekliyoruz. Şimşek Mekkuin başarılar diler.

Elmas Kamyonu Elmas Kamyonu Elmas, çok değerli bir maden. Bu madenleri çok zor şartlar altında ve çok uğraşlı bir arama sonrasında çıkaran işletmeden alıp, lojistik bürosuna teslim etmeniz gerekiyor. Oyuna başladığımızda oyunda kontrolü ele almamız için Her bölüm başında ekrana mause ile bir kere dokunun. Elmasları alabilmek için space tuşuna basıyoruz. Sonra yola çıkarak sağ üst köşede kaç tane elması düşürebileceğimizi gösteren bir gösterge ve ne kadar zaman içerisinde hedefe ulaşmamız gerektiği yer almaktadır. Başarılar.

0/0