Usta Dondurmacı

Usta Dondurmacı Oyunu Oyna

Usta Dondurmacı ; Dondurma dükkanı işletmek hiçde kolay değil. Özellikle okul çıkıları ve güzel akşamlarda kitleler sizden dondurma istediğinde çok hızlı olmalı ve müşteri kaçırmamalısınız. Usta Dondurmacı oyununda, size gelen müşterilere istedikleri külah ve dondurma içeriğini seçerek create tuşuna basarak, kayan zemin üzerinde sunuyorsunuz. İstediği dondurmayı alan müşteri parayı bırakıp dükkandan ayrılıyor. Usta dondurmacı oyununda, sınırlı sayıda olan malzemeler biterse, sağ alt taraftaki telefon ile sipariş verip paranıza göre alım yapabilirsiniz. Peki İstenilen dondurma şekillerinden nasıl içeriği çıkaracağız diyorsanız, telefonun yanındaki kitapçıkta hepsi mevcut. Müşteriler sizi bekliyor, Şimşek mekkuin oyunları sunan sitemizde, şimşek mekkuin işletme oyunlarını da siz değerli oyun severlere sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Usta Dondurmacı Oyunu 1506 kez oynandı. İşletme Oyunları

11 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10/10

Oyunu Paylaş:

Usta Dondurmacı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Usta Dondurmacı Usta Dondurmacı Dondurma dükkanı işletmek hiçde kolay değil. Özellikle okul çıkıları ve güzel akşamlarda kitleler sizden dondurma istediğinde çok hızlı olmalı ve müşteri kaçırmamalısınız. Usta Dondurmacı oyununda, size gelen müşterilere istedikleri külah ve dondurma içeriğini seçerek create tuşuna basarak, kayan zemin üzerinde sunuyorsunuz. İstediği dondurmayı alan müşteri parayı bırakıp dükkandan ayrılıyor. Usta dondurmacı oyununda, sınırlı sayıda olan malzemeler biterse, sağ alt taraftaki telefon ile sipariş verip paranıza göre alım yapabilirsiniz. Peki İstenilen dondurma şekillerinden nasıl içeriği çıkaracağız diyorsanız, telefonun yanındaki kitapçıkta hepsi mevcut. Müşteriler sizi bekliyor, Şimşek mekkuin oyunları sunan sitemizde, şimşek mekkuin işletme oyunlarını da siz değerli oyun severlere sunuyor.

Mustang Drift Mustang Drift Birbirinden farklı etapları bulunan ve sizi önce yarış, sonra drift, dikkat - yok etme ve zamana karşı farklı farklı sınayan Mustang Drift oyununda, space tuşu ile fren, ctrl tuşu ile de drift yapabiliyorsunuz. Şimşek Mekkuin, araba oyunlarında bildiğiniz üzere araçları da yön tuşları ile hareket ettiriyorsunuz. Mustang Drift Oyununda, Şimşek Mekkuin Oyunları sitesi olarak başarılar dileriz.