Futbol Oyunları

0/0

Futbol Oyunları Futbol oyunları, spor oyunları, frikik oyunları, maç oyunları ve penaltı oyunları sunan şimşek mekkuin oyunları siteniz.

Drogba Top Sektirme Drogba Top Sektirme Drogba Galatasarayın golcü futbolcusu ile top sektireceksiniz. Top sektirerek en yüksek skoru yapmalısınız. Drogba top sektirmek için Mouse kullanıyor. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Plajda Frikik Plajda Frikik İspanyolca olarak karşımıza çıkan Plajda Frikik oyununda, oyun yüklendikten sonra Jugar butonuna tıklayarak oyuna başlıyoruz. 9 bölüm için 10 atış hakkı veren Plajda Frikik oyununda, atışı kaçırdığımızda sağ alt köşede bulunan Intentalo de nuevo butonuna tıklıyoruz ve tekrar atış yapıyoruz. Plajda Frikik Oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler.

Frikik Frikik Yarım ay içerisinde belirlenen alanda futbolcunuzu konumlandırarak mausenin sol tuşuna bastıktan sonra başarılı bir atış sonrası, bir üst bölüme geçebileceğiniz Frikik Oyununda baraj ve rüzgar faktörleri de değerlendirilmeli. 9 bölüm bulunan oyunda 10 kaçırma hakkınız bulunmakta. Frikik Oyununda baraj sayısı yönü ve zorluk derecesi her bölüm sonrasında artmaktadır. Frikik oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Frikik 2 Frikik 2 İlk önce topu atacağınız bölgeyi belirleyip, sonra topun hangi noktasına vuracağını, daha sonra da hızı belirleyerek atış yaptığınız Frikik 2 oyununda, barajın sağından, solundan veya üstünden topu geçirmeye çalışıyoruz. Frikik 2 oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Zor Penaltı Zor Penaltı 3 farklı modda oynanabilen Zor Penaltı oyununda penaltı atışına başlamadan önce oyuncunuzun; saç, yüz, ten rengi, forma ve şort, hatta ayakkabı rengini / stilini değiştirebiliyorsunuz. Daha sonra start butonuna tıkladığınızda birinci modda size verilen 1 dakika içinde sürekli olarak penaltı çekerek, en yüksek gol sayısına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bir diğer modda, hem penaltı atıyor, hem de kaleci oluyorsunuz. Diğer modda ise alıştırma mahiyetinde boş kaleye gol atıyorsunuz. Zor Penaltı oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Rövoşata Rövoşata Futbol tutkunlarının beğenisine sunduğumuz Rövoşata oyununda, ilk önce hangi ülkeyi temsil etmek istediğini seçiyorsunuz. Sonra size atılan toplara, uygun bir açı ile atışı gerçekleştirip, atışı gole çevirmeye çalışıyorsunuz. Rövoşata oyununda, her gole belirli bir puan verilmektedir. Toplamda 10 tane top size gönderiliyor ve her şut çekişinizde şutun kalitesine göre belirli bir puan veriliyor.

Mahallede Penaltı Mahallede Penaltı 3 küçük ve sevimli 15, 16 ve 18 yaşındaki ikisi erkek, bir kız futbol oyunu seven mahalledeki gençlerin penaltı çekişmesini konu alan Mahallede Penaltı oyununda, 3 oyuncudan bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Her oyuncunun farklı atış şekli bulunmakta. Oyuna başladığınızda yön tuşları ile, mahallenin en iyi kaleci abisine gol atmaya çalışacaksınız. Space tuşu ile de atış için en uygun renge geldiğinde ibre tuşa basıyoruz. Böylece bölüm başına 10 atış hakkından sizden istenen kadar başarılı atış sonrasında bir üst bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz. Mahallede Penaltı oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Topu Sektir Topu Sektir Oyun boyutu düşük olduğundan dolayı hızlıca yüklenen Topu Sektir oyununda, mause ile ekranda topa tıklayarak onu yere düşürmeden en yüksek sayıda havada sektirmeye çalışıyorsunuz. Tabii topu yere düşürmemek için sağa sola topu fazla hareket ettirmemeli ve topun alt köşesinden mause ile tıklayarak topu havalandırmalısınız. Topu Sektir oyununda, editörünüz olarak 29 kez başarılı bir sektirme gerçekleştirdim. Sizlerde Top Sektirme oyununda en fazla kaç kez topu yere düşürmeden sektirdiğinizi bizlere yorum olarak yazabilirsiniz.

Sokak Futbolu Sokak Futbolu Sol köşede bulunan rüzgarı dikkate alarak, güç göstergesini de istediğiniz güç düzeyine geldiği anda farenin sol tuşuna basarak atışlar gerçekleştirebileceğiniz Sokak Futbolu oyununda, üst üste ne kadar fazla başarılı atış gerçekleştirirseniz o kadar yüksek puan alabilirsiniz. İlerleyen bölümlerde önünüze baraj da çıkabilir. Ne kadar az kaçırırsanız o kadar ilerleyebileceğiniz Sokak Futbolu oyununda, rüzgarı gözden geçirmenizi ve hesaba katmadan atış yapmamanızı tavsiye ederiz. Futbol oyununda toplamda 7 kaçırma hakkınız olduğunu da son olarak söyleyebiliriz. Sokak Futbolu oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Koca Kafa Futbol Koca Kafa Futbol İki Koca Kafadar arkadaş, yeni bir stil olan kafa futbolunu oynamaya karar veriyorlar. Bu doğrultuda çim sahada sadece kafalarıyla gol atmaya çalışıyorlar. Yön Tuşları ile oynanan Koca Kafa Futbolunda, ister bilgisayara karşı isterseniz de arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz. Bilgisayara karşı oynamak istediğinizde oyuna başlamadan önce Computer yazısının yanında bulunan kutucuğu tiklemelisiniz.

Penaltı Penaltı Demo versiyonu olduğu için penaltı turnuvasınde çok gelişmiş bir fonksiyonlar bölümü beklemeyin, Penaltı oyununda, 5 er tane penaltı çekme ve penaltı kurtarma göreviniz bulunmaktadır. Penaltı oyununda mause yardımıyla, penaltı çekerken topun atılacağı yeri ve sonrasında falsoyu, hızı ayarlayarak şut çekiyoruz. Penaltı Kurtarmaya gelince ise okla belirlenmiş bölgeye durmadan dönen kareyi denk getirmeye çalışıyoruz. Bunun içinde kalenin üstündeyken fareye tıklıyoruz. Penaltı oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Parmak Futbolu Parmak Futbolu Parmak Futbolu oyununun, sıralar üzerinde iki kale kurup bozuk paralar ile oynadığımız halini bilenler çoktur :), Biraz daha gelişen bu oyunda, tek kale olarak oynanan Parmak Futbolunda, sağ sol hareketlerini mause ile yapıp, atışı ise farenin sol tuşuna basılı tutarak, soldaki hızı ayarlayıp karşı kaleye şut çekiyoruz. Ancak bu sırada sizin şut atmanızı engellemek üzere bir tabur futbolcu üzerinize doğru geliyor. Onları saf dışı bırakarak şut atmanız gerekiyor. Bu futbolcular git gide daha da güçlenerek üstünüze tekrar tekrar gelecekler. Siz de bu sırada şut atıp puan kazanmaya çalışmalısınız. En yüksek puanı alan Parmak Futbolu oyuncusu, bu oyunda en iyi konsantrasyon ve beceriye sahiptir diyebiliriz.

0/0