Çizgi Film Oyunları

0/0

Çizgi Film Oyunları Çizgi film oyunları sizler için kayu oyunları, pepee oyunları, ben 10 oyunları, benten oyunları ve şimşek mekkuin oyunları sunarız.

Scooby Doo Bisikleti Scooby Doo Bisikleti Scooby Doo ile bisiklet sürerek bütün bölümleri geçin. Kaza yapmadan bisikleti sürün. Scooby Doo bisiklet sürmeyi çok seviyor. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Scooby Doo ile Bisiklet Keyfi Scooby Doo ile Bisiklet Keyfi Karnı acıkan Scooby Doo, şatolu ev yolunda bisiklet kullanıyor. Yolda bulduğu kemil ve tavuk butlarını yiyerek ilerlemeye çalışıyor. Yol engebeli ve inişli çıkışlı olduğu için Scooby Doo durmadan düşüyor. Ona bu yolculukta eşlik etmeli, dengesini sağlamasına yardımcı olmalısınız. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Mutluluk Yeri Mutluluk Yeri Sizde artık daha huzurlu ve herkesin mutlu olduğu bir yere gidin. Burada herkes çok mutlu ve keyifliler. Sizinde onların arasına katılarak daha mutlu olmanızdır. Sakın onları üzmeyin. Mouse ile oynanır. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Pepee Çiçek Sepeti Pepee Çiçek Sepeti Pepe ile çiçek sepetine kıpkırmızı taze ve çok tatlı olan çilekleri toplamaya gidiyoruz. Ancak kuyulara ve tehlikeli bölgelere dikkat etmemiz gerekiyor. Birinci bölümden sonra da çilekleri topladıktan sonra size çiçek sepeti gözükecek ve onu alıp eve geri dönebileceksiniz. Pepe Çiçek Sepeti oyununda yön tuşlarını kullanarak tehlikelerden uzak durarak çilekleri toplayıp eve geri dönmemiz gerekiyor. Şimşek oyunu sunan şimşek mekkuin oyunları sitesinde, şimşek mekkuin haricinde diğer kahramanların oyunlarını da bulabilirsiniz.

Catscratch Catscratch Düşmanlarıı tarafından her yerde pusu kurulan sevimli kahramanımız acaba evin sonundaki çıkışa ulaşabilecek mi? Yön tuşları ve space tuşuyla oynanan Catscratch oyununda zıplarken pervaneyi kullanmak ve havada süzülmek için yukarı tuşuna basılı tutuyoruz. Tekme atmak için ise space tuşunu kullanıyoruz. Catscratch, düşmanları yenmesi için düşmanlarına 3 defa vuruş yapması veya kafalarında zıplaması gerekiyor. Catscratch oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Peter Pan Dart Kampı Peter Pan Dart Kampı Peter Pan korsanlara karşı dartta galip gelip hazineyi almak zorunda. Korsanların zevkle oynadıkları bu oyunda Peter Pan canı pahasına oyuna katıldı ve bu dart oyununda hazineyi almaya kararlı. Peter Pan Dart Kampı oyununda bölüm başında sizden istenen puana ulaşıp, hazineye doğru adım adım yaklaşabilirsiniz. En güzel şimşek mekkuin oyunu sunan şimşek oyunları peter pan ile dart kampı oyununda hazine için başarılar diler.

Pucca Kalpleri Topla Pucca Kalpleri Topla Zorlu bir yol sizleri bekliyor, oyuna başlarken help tuşuna basarsanız, nelerin üstünden zıplamanız gerektiğini görebilirsiniz. Ayrıca yerdeki yarıkların üzerinden bazen space tuşu ile hızlanıp yukarı tuşuyla zıplamanız gerekiyor. Pucca Kalpleri Topla oyununda, ne kadar çok kalp toplarsanız o kadar yüksek puan elde edebilirsiniz. Şimşek başarılar diler.

Dexter Kırmızı Göz Dexter Kırmızı Göz Sağ, Sol yön tuşları ve Boşluk (Space) tuşu ile oynanan Dexter Kırmızı Göz oyununda, gözleri space tuşu ile vurup en küçük parçalara ayırdıktan sonra yok etmeniz gerekiyor. Şimşek Mekkuin olarak Dexter ile seri olarak, gözlerin düşeceği yerleri kestirmenizi ve ona göre atışlarınızı, pozisyonunuzu belirlemeniz gerektiğini hatırlatıyoruz. Bölüm atladıkça, birbirinden farklı hızlarda ve sayıda kırmızı göz ile karşı karşıya kalacaksınız. Şimşek Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Kaykaylı Scooby Kaykaylı Scooby Scooby rüyasında yine korkunç canavarlardan kaçıyor. Kaykay ile canavarlardan kurtulmaya çalışan Kaykaylı Scooby yön tuşları ve space tuşu ile oyunda yönlendirmeyle tuşlara basarak canavardan kurtulabilir. Kimi zaman şimşek gibi kimi zaman da bir kaplumbağa gibi hareket ederek zorlu engelleri geçebilirse, hayalet dahi onu yakalayamayacak ve ondan kurtulmuş olacak :) İyi kaçışlar...

Scooby Doo ile Piramitte Macera Scooby Doo ile Piramitte Macera Scooby ile Piramit içerisinde zombilere ve hayaletlere yaklaşmadan çıkış yolu aramalısınız. Yoksa gizemli piramitte başa neler gelebilir? Bunu Scooby Duo ile beraber keşfe hazır mısınız? Oyun içerisinde işinize yarayacak tuşları öğrenmek için h tuşuna basıyorsunuz.

Sünger Bob Sünger Bob Sünger Bob ile birlikte isdiridye kapaklarından atlayıp, canavarların tepesinden geçip 3 hak ile oyunu bitirmeniz gerekiyor. Sünger Bob ve arkadaşı, kendilerine karşı düzenlenmiş tuzaklara karşı çok dikkatli olmalılar. İstiridye kabukları içerisinden çıkan özel meteryalleri alarak, space tuşu ile onları kullanabilirsiniz. Ayrıca havadan topladığınız meteryaller ile ekstra can hakkına sahip olabilirsiniz. Şimşek Mekkuin, Sünger Bob oyuncularına iyi maceralar diler.

Tom ve Jerry Tom ve Jerry Peynire olan özlemi ve yiyeceğinin azalması sonucunda Jerry, evin içerisinde hızlı bir tur yaparak peynirleri toplamak ve karnını doyurmak istiyor. Evin kedisi Tom ise her zamanki gibi Jerry in peşinde. Jerry şimşek gibi masa, sandalye, koltuk, vazo vb. nesnelerin üzerinden geçip, kimi zaman 5 adet olan can hakkından kaybettiklerini yinelemek için jerry sembollerini tuşlayarak bölümü geçmek zorunda. Mause ile tıklayarak oynanan Tom ve Jerry oyununda iki kez tıkladığımızda biraz daha zıplanabiliyor. Tom ve Jerry oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Tom ve Jerry 2 Tom ve Jerry 2 Tom ve Jerry oyununun ilk versiyonunda sadece jerry olarak oyunu oynayabilirken bu sevimli iki çizgi film kahramanının 2. oyununda ister tom, isterseniz de jerry olarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Tom olduğunuzda jerry in ev içerisinde kırıp dökmeye ve ev sahibinin tomu cezalandırması için yaptığı yaramazlıkları ört pas etmek, attığı tabakları yakalamak vb. şekilde jerry i tutmaya çalışıyor hatta başarılı bir ört pas etme sonucu yakalayabiliyorsunuz. Jerry olduğunuzda ise, mause ile yine engellerin üzerinden zıplayarak tomun sizi yakalamasına engel olmaya çalışıyorsunuz.

Örümcek Adam Örümcek Adam Space tuşu ile oynadığımız bu oyunda, dünyada hemen hemen herkesin bildiği süper sanal kahraman olan Örümcek adam ipler üzerinden hedefine varmaya çalışıyor. Çünkü vücuduna enjekte edilen bir ilaçtan dolayı geçici güçlerinden mahrum. Bundan dolayı örümcek güçlerini kullanamıyor ve ip atamıyor. Örümcek Adam oyununda, alttaki zaman (time) bitmeden bir ipten diğer bir ipe geçmelisiniz. Sağ alt köşede bulunan 5 can hakkını da idareli kullanmalısınız.

0/0