Barbienin Kamyonu

Barbienin Kamyonu Oyunu Oyna

Barbienin Kamyonu ; Şimşek Mekkuin Oyna sitesi olarak sizlere genel olarak araba yarışları üzerine oyunlar sunsakda barbie oyunları sevenlere de sitemizden hitap ediyoruz. 8 bölümden oluşan Barbienin şirin kamyonuyla bir yolculuğa çıkıyoruz. Siz de geliyor musunuz? Barbie bu güzel kamyonuyla kargo işine giriyor, ancak bu kargolar barbie gibi şirin hediye kargoları. Barbie ile bu hediye kamyonunu çok dikkatli sürerek, kargoları teslimat bölgesine götürmemiz gerekiyor. Ancak yolda çok hız yapmak yok. Çünkü kargolar yerlere düşebilir ve bölümü tamamlayamazsınız. Dikkatli olmanız gereken Barbienin Kamyonu oyununu yön tuşları ile oynuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbienin Kamyonu Oyunu 2622 kez oynandı. Barbie Oyunları Kamyon Oyunları

13 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7.69/10

Oyunu Paylaş:

Barbienin Kamyonu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uzay Kamyonu Uzay Kamyonu Uzay da kamyonunuz ile ilerleyerek türlü engelleri aşmanız gerekiyor. Engelli yollarda Uzay Kamyonunu sürün ve kaza yapmadan ilerleyin. Kamyonu Yön tuşlarıyla sürüyorsunuz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Elmas Kamyonu Elmas Kamyonu Elmas, çok değerli bir maden. Bu madenleri çok zor şartlar altında ve çok uğraşlı bir arama sonrasında çıkaran işletmeden alıp, lojistik bürosuna teslim etmeniz gerekiyor. Oyuna başladığımızda oyunda kontrolü ele almamız için Her bölüm başında ekrana mause ile bir kere dokunun. Elmasları alabilmek için space tuşuna basıyoruz. Sonra yola çıkarak sağ üst köşede kaç tane elması düşürebileceğimizi gösteren bir gösterge ve ne kadar zaman içerisinde hedefe ulaşmamız gerektiği yer almaktadır. Başarılar.

Barbienin Kamyonu Barbienin Kamyonu Şimşek Mekkuin Oyna sitesi olarak sizlere genel olarak araba yarışları üzerine oyunlar sunsakda barbie oyunları sevenlere de sitemizden hitap ediyoruz. 8 bölümden oluşan Barbienin şirin kamyonuyla bir yolculuğa çıkıyoruz. Siz de geliyor musunuz? Barbie bu güzel kamyonuyla kargo işine giriyor, ancak bu kargolar barbie gibi şirin hediye kargoları. Barbie ile bu hediye kamyonunu çok dikkatli sürerek, kargoları teslimat bölgesine götürmemiz gerekiyor. Ancak yolda çok hız yapmak yok. Çünkü kargolar yerlere düşebilir ve bölümü tamamlayamazsınız. Dikkatli olmanız gereken Barbienin Kamyonu oyununu yön tuşları ile oynuyoruz.