Barbie Saç Modeli Yapma

Barbie Saç Modeli Yapma Oyunu Oyna

Barbie Saç Modeli Yapma ; Uzun süredir saçlarından sıkılan Barbienin yeni bir saç modeline ihtiyacı var. Saçlarını keserek onun yeni bir saç modeli olmasına yardımcı olun. Oyunu Mouseniz ile oynayabilirsiniz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Saç Modeli Yapma Oyunu 3775 kez oynandı. Barbie Oyunları

21 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5.71/10

Oyunu Paylaş:

Barbie Saç Modeli Yapma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Temizlikçi Barbie Temizlikçi Barbie Evi dağınık olan Barbie evini temizlemek için sizden yardım istiyor. Temizlikçi Barbie oyunu ile birlikte temizlik yapmaya hazır mısınız? Sizin yardımlarınız ile işe geç kalmayacak olan barbie kız size minnettar olacaktır. Oyuna baktığımız zaman belirli bir süre içersinde hem temizlik yapmak hem de dağınık olan eşyaları uygun bir şekilde düzeltmek gerekiyor. Bunun için tek çare mantıklı hareket etmek ve – puan almamaktır. Sizin temizlik konusunda ne kadar titiz olduğunuzu biliyoruz oyunla sizi baş başa bırakıyoruz. Nasıl Oynanır? Temizlikçi Barbie oyunu fare (Mouse) ile oynan bir oyundur. Çöpe gidecek kirli ve yenilmiş ürünleri çöpe sürükleyerek oynayacaksınız. Diğer eşyaları ise yine sürükleyerek doğru yerlerine katmalısınız.

Sevimli Bebek Barbie Sevimli Bebek Barbie Barbie, arkadaşlarıyla beraber evlerinin yanında bulunan küçük gölete gidiyor. Ancak gitmeden önce kendisine annesinin almış olduğu elbiselerden bir kombinasyon yaparak en güzel olmayı istiyor. Sevimli Bebek Barbie, tatlı mı tatlı, küçücük bir bebek. Bu sevimli bebeği aranızdan kim daha şık bir kombinasyon ile donatacak? Sevimli Bebek Barbie oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Saç Örme Saç Örme Güzel ve pratik yapmak için ideal olan Saç Örme oyunu ile birlikte çok keyif alacaksınınız. İşe gitmek için geç kalan kız karakterinin saçını hızlı bir şekilde hazırlamalısınız. Böylece işe geç kalmaktan kurtaracaksınız. İstediğiniz her şekil saç örme ve süsleme işlerini yapabilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize göre hazırlayacağınız kızı ilk olarak saçlarını yıkayarak başlamayı unutmayınız. Nasıl Oynanır? Oyun tamamen fare (Mouse) ile oynanan bir oyundur. Güzel ve bakımlı genç kız işe gitmek için sizden yardım istemektedir. İlk olarak onun saçlarını yıkayıp saçını örmeye başlamalısınız. İşlem bittikten sonra show diyerek sonucu görebilirsiniz.

Pastacı Barbie Pastacı Barbie Barbie kız bu sefer karşınıza Pastacı Barbie olarak gelecektir. Barbie bir gün ne yapsam diye düşünürken arkadaşlarını eve davet etmeye karar verir. Ancak arkadaşlarını davet ettikten sonra aklına onlara bir şeyler ikram etmesi gerektiği gelir. Biraz düşündükten sonra evde hiçbir şey olmadığının farkına varan Barbie kız markete gidip alışveriş yapmaya başlar. İşte oyunun öyküsü böyle olurken, sizler marketten itibaren barbie kıza eşlik etmeniz gerekiyor. Pastacı Barbie Oyunu ile birlikte belki sizlerde pasta yapıp evlerinizde yiyeceksinizdir. Nasıl Oynanır? Fare (Mouse) ile oynanmaktadır. İlk olarak marketten pasta yapımı için malzemeleri almanız gerekiyor. Her şey ekranda işaretli bir şekilde olacağı için zorlanacağınızı sanmıyoruz.

Kraliçe Arı Barbie Kraliçe Arı Barbie Arılar diyarının kraliçesi artık çok yaşlı ve kraliçe adayı için bir adayı seçmesi gerekiyor. Ormanda gezen güzel kız barbieyi gördüğünde onun bu iş için uygun birisi olduğunu anlayan Kraliçe Arı, Arı diyarı için Barbie yi farklı bir boyuta taşıyarak Kraliçe olmaya ikna ediyor. Çünkü Kraliçe, Arı diyarının bir nevi imparatoru oluyor. Ve kapsamı da çok geniş olan bu Arı diyarında Kraliçenin derece zarafeti ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çekmesi gerekiyor. Kraliçe Arı Barbie oyununa başladıktan sonra, Barbieyi bulut şekilleri içerisinde yer alan elbise ve fiziksel özelliklerin değişimini sağlayan ikonlara tıklayarak değiştirebilirsiniz. Şık bir görünüme kavuşmak için Barbie sizin ellerinizde... Barbie Arı diyarında bakalım sizin seçtiğiniz değişim sonucunda dikkatleri üzerine çekebilecek mi? Şimşek Mekkuin, araba yarışları haricinde erkek oyuncuların yanı sıra bayan oyunculara da hitap etmektedir. Barbie Oyunları kategorisi de genellikle kız çocuklarına hitap eden kategorilerden bir tanesidir. Şimşek Mekkuin Oyunları sitesi, Barbie oyunlarında kızlara iyi eğlenceler diler.

Deniz Kızı Barbie Deniz Kızı Barbie Barbie, denizler şehri kralı tarafından kaçırılarak deniz kızı haline dönüştürülüyor. Kendisine hayran kalan kralın şehrinde birbirinden şık ve farklı deniz kızları ve deniz adamları var. Deniz Kızı Barbie kendisi için düzenlenen yemeğe gitmeye sonunda ikna oluyor. Ancak Barbie, nasıl bir kıyafet seçecek çok kararsız. Çünkü deniz kızı kıyafetleri konusunda deneyimi o kadar fazla yok. Sağ menüdeki balık figürleri içerisindeki değişim butonlarına birden fazla tıklayarak saçları üzerindeki balık formasını ve diğer takıları değiştirebilirsiniz. Deniz Kızı Barbie oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Çiğ Börek Yapma Çiğ Börek Yapma Bu oyunda amacınız size gösterilen yemeği yapmaktır. Yemeğ iyaparken verilen malzemeleri uygun bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Yemek malzemelerini uygun bir şekilde hazırlayarak tabağınızı sunmanız mümkündür. Sırası ile birlikte yemek malzemelerinizi hazırlayabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile kontrol etmeniz mümkündür. Size verilen talimatları mouse ile uygulayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Barbienin Kamyonu Barbienin Kamyonu Şimşek Mekkuin Oyna sitesi olarak sizlere genel olarak araba yarışları üzerine oyunlar sunsakda barbie oyunları sevenlere de sitemizden hitap ediyoruz. 8 bölümden oluşan Barbienin şirin kamyonuyla bir yolculuğa çıkıyoruz. Siz de geliyor musunuz? Barbie bu güzel kamyonuyla kargo işine giriyor, ancak bu kargolar barbie gibi şirin hediye kargoları. Barbie ile bu hediye kamyonunu çok dikkatli sürerek, kargoları teslimat bölgesine götürmemiz gerekiyor. Ancak yolda çok hız yapmak yok. Çünkü kargolar yerlere düşebilir ve bölümü tamamlayamazsınız. Dikkatli olmanız gereken Barbienin Kamyonu oyununu yön tuşları ile oynuyoruz.

Barbie Zorunlu Temizlik Barbie Zorunlu Temizlik Tamamen Türkçe olan Barbie Zorunlu Temizlik oyunu ile barbie kıza annesi zorla temizlik yaptırmaktadır. Annesine yakalanmaması gerektiği için devreye siz giriyorsunuz ve barbie kıza annesine yakalanmadan oyunlar oynatıyorsunuz. Barbie kız oyun oynamaya bayılıyor. Annesi gelmeden barbie kızın arkadaşına mesaj atmanız lazım. Bunun için barbie kız temizlik yaparken tablet pc den mesaj atmanız gerekiyor. Eğer bu mesajı annesi gelmeden atabilirseniz oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Tamamen Türkçe olan oyun klavye ve fare ile oynanmaktadır. Annesi gelmeden cinbo dostuna mesaj atmasını sağlayabilirseniz oyun hakkı kazanırsız. Köpek havladığı zaman annesi geliyor demektir. Dikkatli bir şekilde oynarsanız, barbie kıza oyun oynatabilirsiniz.

Barbie ve Ken Düğünü Barbie ve Ken Düğünü Barbie, ken ile düğünü için bir çok tasarımcı ile anlaşmaya çalıştı ancak en sonunda size geldi. Barbie ve Ken hayatları boyunca bir kez yaşayacakları bu güzel günde, herşeyin çok güzel olmasını istiyorlar. Barbie ve Ken Düğünü için Şimşek Mekkuin sitesinde şu anda bu oyun vasıtasıyla sizden yardım istiyorlar. Barbie ve Nişanlısı Ken'in kıyafet ve saç sitilini, sağ ve soldaki butonlar yardımı ile değiştirebilirsiniz. Ancak burada önemli nokta, çiftin her yönüyle birbirine uyumlu olması gerekiyor. Sizin uyum anlayışınız ve zevkinize göre Barbie ve Ken davetlilerin önüne bakalım nasıl çıkacaklar.