Bebek Bakıcısı

Bebek Bakıcısı Oyunu Oyna

Bebek Bakıcısı ; Sevimli bebeklere bakıcılık yaparak onların ihtiyaçlarını karşılaman gerekiyor. Bebeklerin ihtiyaçlarını karşıla ve mutlu olmalarını sağla. Bebeklere Mouse ile bakabilirsin. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Bakıcısı Oyunu 2679 kez oynandı. Bakıcı Oyunları

19 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5.79/10

Oyunu Paylaş:

Bebek Bakıcısı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sevimli Bebek Barbie Sevimli Bebek Barbie Barbie, arkadaşlarıyla beraber evlerinin yanında bulunan küçük gölete gidiyor. Ancak gitmeden önce kendisine annesinin almış olduğu elbiselerden bir kombinasyon yaparak en güzel olmayı istiyor. Sevimli Bebek Barbie, tatlı mı tatlı, küçücük bir bebek. Bu sevimli bebeği aranızdan kim daha şık bir kombinasyon ile donatacak? Sevimli Bebek Barbie oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Hemşire ile bebek bakımı Hemşire ile bebek bakımı Hastanedeki bebek bakım ünitesine, sürekli olarak bebekler gelmekte ve hassas olan bu miniklere zamanında bakımları yapılmalıdır. Bebeklerin yüz ifadelerine göre isteklerini anlamamız gerekmektedir. Misal mutlu bir yüz ifadesinde bebeğin mutlu olduğunu, dudaklarını büzdüğünde ise bir istediğinin olduğunu, dolayısıyla yanına gidip isteğini bebeğin üzerine tıklayarak öğrenip, isteğini yerine getirmemiz gerekiyor. Hemşire ile bebek bakımı oyununda bize göz kırpan bebekleri artık çıkış kapısına götürebilir ve puan kazanabiliriz. Sağ taraftaki Goal skorunda göreceğiniz skor puanına size verilen süre içerisinde ulaşarak bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı Çocuk Bakıcısı Bir kreş gibi olmasa da çocukların güzel bir vakit geçirmesi için Çocuk Bakıcısı tercihini değerlendiren aileler, Şimşek Mekkuin Çocuk Bakıcısına çocuklarını bırakıyorlar. Çocukları halı üzerinde bırakarak isteklerine göre onlara istediklerini veriyoruz. İlk bölümler sonrası birden fazla çocuk işin içine girince tabii işler biraz karışıyor. Tabii bu arada bazen erkek arkadaşı eve gelebiliyor. O geldiğinde erkek arkadaşlarıyla vakit geçiren çocuk bakıcı orada da puan kazanabiliyor. Ancak ne çocukları ne de sevgilisini bekletmemesi gerekiyor. Seri olmanın çok önemli olduğu bu çocuk bakıcısı oyununda bakalım işletme yönetme becerinizi ne kadar kullanabileceksiniz. Şimşek Mekkuin Oyunları temalı sitemizde sizlere farklı kategorilerde de oyun sunmaktan mutluluk duyuyoruz :)

Bebek Öpücüğü Bebek Öpücüğü İlk bölümde parktaki bebeği çok sevimli bulan bebek bir buse kondurmak istiyor bebeğe ancak annesinin görmesinden korkuyor. İkinci bölümde ise işler daha da farklılaşıyor. Yolda karşılaşan iki eski arkadaş bebek arabalarını yaklaştırdıklarında bizim haylaz bebek yine bebek öpücüğü kondurmak istiyor. Üçüncü bölümde ise bir otobüs içinde sırtları birbirine dönük iki aile büyüğünün sırtlarındaki çocuklardan biri diğerini öpmek istiyor ancak büyüklerin görmemesi gerekiyor. Toplamda 3 bölümden oluşan Bebek Öpücüğü oyununda eğer annesine yakalanırsa bebek, kafasında şimşekler dolaşmaya başlıyor. En kısa sürede mutluluk ibresini tamamlayıp bütün bölümleri bitiren şimşek mekkuin oyunları oyuncusu en yüksek puanı elde etmiş sayılır.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı Sevimli bebeklere bakıcılık yaparak onların ihtiyaçlarını karşılaman gerekiyor. Bebeklerin ihtiyaçlarını karşıla ve mutlu olmalarını sağla. Bebeklere Mouse ile bakabilirsin. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Barbie Bebek Bakma Barbie Bebek Bakma Sevilen Barbie karakterini bu sefer Barbie Bebek Bakma oyununda görüyoruz. Oldukça keyif alacağınız bu oyun ile bebek bakmasını Barbie kıza öğretmeniz gerekiyor. Barbie kızı bebek bakmaktan anlamadığı için bu görev size düşmektedir. Oyun içersinde doğru adımlar atmanız çok önemlidir. Aksi takdirde bebeğiniz ağlar ve oyunu kaybedersiniz. İlk bölüm oldukça basit ve mantıklı hareket etmeniz durumunda kazanabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunun açılmasını bekledikten sonra ilk bölüm bebeği yıkamak olacaktır. Bebeğinizi yıkama işlemeni Fare (Mouse) yardımı ile yapacaksınız. Zamana karşı bir oyun olduğu için hızlı olmanızda fayda vardır.

Barbie Bebek Bakıcısı Barbie Bebek Bakıcısı 3 bölümden oluşan Barbie Bebek Bakıcısı oyununda, şimşek mekkuin hayranı bir köpekde görmeniz mümkün. Oyunda yön tuşları ile birinci bölümde emzikleri, ikinci bölümde biberonları, daha sonra da oyuncak ayıları toplamanız gerekecek. Tüm istenenleri topladıktan sonra bebeğin yanına dönerek bölümleri tamamlayabilirsiniz. Barbie, evin içinde dolaşan köpeğin yanına gittiğinde köpeğin ona saldırmadığını görebilirsiniz. Çünkü Şimşek Mekkuin oyuncuları ve hayranlarını köpek ısırmıyor. Barbie Bebek Bakıcısı oyununda başarılar...