Şimşek Mekkuin Yarış

Şimşek Mekkuin Yarış Oyunu Oyna

Şimşek Mekkuin Yarış ; Şimşek Mekkuin ile yolda giden arabalara ve tabelalara çarpmadan, yıldızları ve benzin bidonlarını toplamanız gerekmektedir. Altta gözüken benzin ibresi sizin her hangi bir tabela veya arabaya çarpmanız durumunda hızlıca azalacaktır. Şimşek Mekkuin rakipleri ile yarışarak kaza yapmadan yarışı tamamlamanız gerekiyor. Şimşek Mekkuin aracın kontrollerini yön tuşları ile yapabilirsiniz. Bazen araçların ve tabelaların arasından çok kıvrak manevralar yapmanız gerekiyor. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şimşek Mekkuin Yarış Oyunu 109422 kez oynandı. Araba Oyunları Şimşek Mekkuin Oyunları

595 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0.86/10

Oyunu Paylaş:

Şimşek Mekkuin Yarış Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cuma 09 Mayıs 2014
+1

çok sıkıcı

Misafir Oyuncu
Çarşamba 23 Nisan 2014
+0

iyi

Misafir Oyuncu
Salı 15 Nisan 2014
+1

simsek makuin

Misafir Oyuncu
Pazar 09 Mart 2014
-1

meraba abi super oyundu

Misafir Oyuncu
Cumartesi 22 Şubat 2014
+1

salam

Misafir Oyuncu
Cumartesi 15 Şubat 2014
-1

güzel bir oyun

Misafir Oyuncu
Cuma 14 Şubat 2014
+1

çok güzel

Misafir Oyuncu
Perşembe 13 Şubat 2014
+0

çooooooooooooooooooooooookkkk güzel

Misafir Oyuncu
Pazartesi 10 Şubat 2014
+1

oyun kötü

Misafir Oyuncu
Pazartesi 10 Şubat 2014
+0

çok güzel bir oyunbence kardeşim hep oynuyo bende seviniyom tabiki :D

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Araba Yarışı Zorlu Araba Yarışı Zorlu yollarda araban ile yarışacaksınız. Araban ile yarışta 1. olmalısın. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Zor Araba Yarışı Zor Araba Yarışı Zorlu rakiplerine karşı araba yarışı yaparak şampiyon olmaya çalışıyorsun. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Zıplamalı Araba Yarışı Zıplamalı Araba Yarışı Arabanla eğlenceli bir yarışa var mısın? Arabanla, engelli ve zıplamalı yarışlara katılıp her yarışta 1. olarak bitirmeye çalışmalısın.Ayrıca yarış esnasında rampalardan zıplayarak takla atıp puan kazanabilirsin. `Boşluk` tuşu ile rampalardan zıplayabilirsin. Attığın her takla sonucu puan kazanacaksın ve araban turbo enerjiyle dolacak. Böylece daha hızlı gidebilir hatta puanlarınla yeni araba alabilir veya var olan arabanı geliştirebilirsin. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Yarış Arabaları Yarış Arabaları Yarış arabalarınız ile yarışarak şampiyon olmanız gerekiyor. Rakiplerinizi geçerek şampiyon olun. Çok hızlı olmalısınız. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Ultimate Formula Yarışı Ultimate Formula Yarışı Dünyanın en iyi 6 formula yarışcısı ile yarışma heyecanıyla pistte artık ışıklar sadece yarışmanıza engel ve ışıklar yandı. 1. sırada başladığınız yarışta rakiplerinizin arkasındasınız, diğer araba yarışlarının çoğundan farklı olarak formula yarış aracının içinden baktığınız ve yolun engebesine ve yön, sarsıntı ile direkt olarak başbaşa kaldığınız bu oyunda, virajlarda gaz kesmenin önemi daha bariz bir şekilde anlaşılıyor. Ultimate Formula Yarışı, 3 etap üzerinden oynanıyor. Oyun sonunda her etabı kaç sn de geçtiğinizi gösteren bir istatistik sayfası geliyor. Bu sayfada başarınızı görebilirsiniz. Ultimate Formula Yarışı oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Trafikte Zamanla Yarış Trafikte Zamanla Yarış Direksiyon kontrolünü sağlayarak yol üzerindeki çukurlardan ve diğer engellerden kurtulabilirsiniz. Size gösterilen engelleri önceden sezerek sola veya sağa doğru aracınızı hareket ettirmelisiniz. Böylece aracınızın kısa süre içerisinde hedefe ulaşıp diğer haritaları görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Aracın sağa ve sola yön tuşları yardımıyla hareket ettirmeniz mümkündür. İyi eğlenceler dileriz.

Tolga Abi Şimşek Yapboz Tolga Abi Şimşek Yapboz Oyunumuzda Tolga abi ve hugo karakterinin yapbozunu yapacaksınız. Tolga abi ve hugo karakterini bilmeyen yoktur. Eskiden kaçırmadan izlediğimiz tolga abi ve hugo programının kahramanlarının bu sefer yapbozunu yapın. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Oyunu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Yapbozun parçalarını doğru yerlere koymayan çalışın. Yapboza başlamadan önce resmin tamamlanmış haline iyice bakıp öyle başlamanız sizin için daha iyi olacaktır. Tolga Abi Şimşek Yapboz oyununda iyi eğlenceler.

Tehlikeli Yarış Tehlikeli Yarış Geliştirmeye müsait olan Tehlikeli Yarış oyunu kazandığınız paraları değerlendiren bir oyun. Yani oyun içersinde ki bonusları toplayarak (paraları) bölüm bitirip, biriken paralar ile araba parçaları alabilirsiniz. Böylece oyun daha keyifli bir hal alabilir. Oyun çok basit kontrol sistemine sahiptir. Yani kaza yapmanız zor olacak bir iş. Ayrıca sizi geçen rakiplerinize mermi sıkabiliyorsunuz. Bu durumda sizi geçenleri engellemek oldukça basit olacaktır. Bazı bonuslar sayesinde birden bire hızlanabilmenizde mümkündür. Yani sizin yanınızda olan ve sizi birinci yapacak bonuslar oldukça zengindir. Nasıl Oynanır? Tehlikeli Yarış oyunu klavyenin yön tuşu ile oynanır. Space tuşu (boşluk) oyunu durdurur. CTRL tuşu ile turboyu kullanabilir, Shift tuşu ile mermi sıkabilirsiniz.

Süper Şimşek Araba Yarışı Süper Şimşek Araba Yarışı Bu oyunda 3 boyutlu yarışın keyfine varacaksınız. Direksiyonun kontrolünü sağlayarak arkanızda bulunan diğer 3 rakibin önüne geçmeniz gerekiyor. Böylece yarışı kısa süre içerisinde bitirerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Süper Şimşek Araba Yarışı oyunundaki kontrolünüzü kaybetmediğiniz müddetçe bir sorun yaşamazsınız. Nasıl Oynanır? Şimşek araba yarışı oyununu yön tuşları ve X tuşu ile oynayabilirsiniz. X tuşunu kullanarak nitroyu çalıştırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Stewie Şimşek Bisiklet Stewie Şimşek Bisiklet Sevimli kahraman Stewie Şimşek ve minik bisikleti ile birlikte bitiş noktasına gitmeniz gerekiyor. Ne kadar hızlı giderseniz o kadar çabuk sonuca ulaşabilirsiniz. Stewie'nin yol üzerindeki engelleri aşması için onun kontrolünü ve dengesini sağlamanız yeterlidir. Şimşek Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Yön tuşu yardımıyla Stewie'nin dengesini sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.