Eski Araba

Eski Araba Oyunu Oyna

Eski Araba ; Hayli eski olsa gerek, ateri oyunlarının başlarındaki tek fonksiyonlu o kadar fazla gelişmemiş oyunlara benzeyen eski araba oyununda, yön tuşları ile 8 adet rakibinizi, aracı geçmeye çalışıyorsunuz. Eski arabaların arkasına dokunmamaya dikkat etmelisiniz. Yoksa sizin hızınızı düşürüp arkada bırakıyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Eski Araba Oyunu 1760 kez oynandı. Araba Oyunları

10 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10/10

Oyunu Paylaş:

Eski Araba Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Araba Yarışı Zorlu Araba Yarışı Zorlu yollarda araban ile yarışacaksınız. Araban ile yarışta 1. olmalısın. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Zor Araba Yarışı Zor Araba Yarışı Zorlu rakiplerine karşı araba yarışı yaparak şampiyon olmaya çalışıyorsun. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Zombi Araba Zombi Araba Arabanız ile zombileri ezerek geçmeniz gerekiyor. Bütün zombileri ezerek geçin. Arabanız ile varış noktasına kadar ulaşmanız gerekiyor. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Zıplamalı Araba Yarışı Zıplamalı Araba Yarışı Arabanla eğlenceli bir yarışa var mısın? Arabanla, engelli ve zıplamalı yarışlara katılıp her yarışta 1. olarak bitirmeye çalışmalısın.Ayrıca yarış esnasında rampalardan zıplayarak takla atıp puan kazanabilirsin. `Boşluk` tuşu ile rampalardan zıplayabilirsin. Attığın her takla sonucu puan kazanacaksın ve araban turbo enerjiyle dolacak. Böylece daha hızlı gidebilir hatta puanlarınla yeni araba alabilir veya var olan arabanı geliştirebilirsin. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Yarış Arabaları Yarış Arabaları Yarış arabalarınız ile yarışarak şampiyon olmanız gerekiyor. Rakiplerinizi geçerek şampiyon olun. Çok hızlı olmalısınız. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Turbo Araba Turbo Araba Turbo motorlu çok hızlı ilerleyen araban ile yarışacaksın. Araban ile hız sınırlarını zorla ve yarışta 1. olmak için hızlan. Arabayı Yön tuşlarıyla sürerek X tuşuyla turbo motor açıyorsunuz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Taş Araba Taş Araba Taştan yapılmış araba ile birlikte hedefe doğru gitmeniz gerekiyor. Fakat kontrolü zor olan bu arabanın dengesini sağlarken biraz zorlanacaksınız. Çünkü tamamen taş ile kaplı olan araç biraz ağır olduğundan yön algısı geç olabiliyor. Bu nedenle dikkatli bir şekilde aracı kullanmanız gerekiyor. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Yön tuşları yardımıyla taştan yapılmış aracı kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Şimşek Araba Yarışı Süper Şimşek Araba Yarışı Bu oyunda 3 boyutlu yarışın keyfine varacaksınız. Direksiyonun kontrolünü sağlayarak arkanızda bulunan diğer 3 rakibin önüne geçmeniz gerekiyor. Böylece yarışı kısa süre içerisinde bitirerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Süper Şimşek Araba Yarışı oyunundaki kontrolünüzü kaybetmediğiniz müddetçe bir sorun yaşamazsınız. Nasıl Oynanır? Şimşek araba yarışı oyununu yön tuşları ve X tuşu ile oynayabilirsiniz. X tuşunu kullanarak nitroyu çalıştırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Şimşek Mekkuin Arabalar 2 Şimşek Mekkuin Arabalar 2 Şimşek Mekkuin bu sefer daha hızlı ve daha zor bir yarış ile karşınızda. Sizi yoldan çıkarmaya çalışan rakip arabalarından daha hızlı olarak kurtulmanız gerekiyor. Yol üzerinde duran tamir, can vb. iconları toplayarak yol üzerinde daha çok durabilir ve bölüm atlayabilirsiniz. Şimşek Mekkuin ile yarışı kazanmalısınız. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Şimşek Mekkuin Arabalar Şimşek Mekkuin Arabalar Şimşek Mekkuin arabaları yoldan çıktı ve yarış alanı dışına çıktı. Şimşek Mekkuin ile bu arabaları çekerek kurtarmanız gerekiyor. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.