3D Sim Taksi 2

3D Sim Taksi 2 Oyunu Oyna

3D Sim Taksi 2 ; Sim taksi oyununda, yolcuları istedikleri yere götürerek para kazanabiliyorsunuz. Tabi bazen yolda bonus olarak para olabiliyor onları da topluyoruz. Her bölümde ulaşmamız gereken belirli bir para seviyesi var. Bu para seviyesine ulaştığımızda 3D Sim Taksi 2 oyununda bölümü tamamlayıp, yeni bölüme geçmeye hak kazanıyoruz. Tabii taksiyi şehir içinde dolaştırırken, benzin ihtiyacımızda olacak. Bundan dolayı benzinlik sembolü olan bölgeye gidip, benzin alabilir ve yola devam edebiliriz. Şimşek Mekkuin sitesi olarak şimşek mekkuin oyunları yanı sıra sizlere 3D oyunları da sunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3D Sim Taksi 2 Oyunu 5580 kez oynandı. 3d Oyunlar

22 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4.55/10

Oyunu Paylaş:

3D Sim Taksi 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 18 Ocak 2014
+0

çok güzel

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Truckformers 2 Truckformers 2 Numara tuşlarıyla araba modeliniiz değişip, yollardaki engellere karşı koyarak finale ulaşabilirsiniz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Tom ve Jerry 2 Tom ve Jerry 2 Tom ve Jerry oyununun ilk versiyonunda sadece jerry olarak oyunu oynayabilirken bu sevimli iki çizgi film kahramanının 2. oyununda ister tom, isterseniz de jerry olarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Tom olduğunuzda jerry in ev içerisinde kırıp dökmeye ve ev sahibinin tomu cezalandırması için yaptığı yaramazlıkları ört pas etmek, attığı tabakları yakalamak vb. şekilde jerry i tutmaya çalışıyor hatta başarılı bir ört pas etme sonucu yakalayabiliyorsunuz. Jerry olduğunuzda ise, mause ile yine engellerin üzerinden zıplayarak tomun sizi yakalamasına engel olmaya çalışıyorsunuz.

Tolga Abi Şimşek Yapboz Tolga Abi Şimşek Yapboz Oyunumuzda Tolga abi ve hugo karakterinin yapbozunu yapacaksınız. Tolga abi ve hugo karakterini bilmeyen yoktur. Eskiden kaçırmadan izlediğimiz tolga abi ve hugo programının kahramanlarının bu sefer yapbozunu yapın. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Oyunu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Yapbozun parçalarını doğru yerlere koymayan çalışın. Yapboza başlamadan önce resmin tamamlanmış haline iyice bakıp öyle başlamanız sizin için daha iyi olacaktır. Tolga Abi Şimşek Yapboz oyununda iyi eğlenceler.

Taksi Park Taksi Park Bu oyunda amacınız siyah renkteki taksiyi park alanına sokmaktır. Taksiyi park alanına sokmak için birçok kurala dikkat etmeniz gereklidir. Çünkü gerçek hayattaki gibi trafik kuralları oyuna yansıtılmıştır. Kendi şeridinizden ayrılırken dikkatli olmalısınız. Böylece taksiyi sağ salim park edebilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Yön tuşları yardımıyla taksinin kontrolünü sağlayarak aracı park edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Şimşek Araba Yarışı Süper Şimşek Araba Yarışı Bu oyunda 3 boyutlu yarışın keyfine varacaksınız. Direksiyonun kontrolünü sağlayarak arkanızda bulunan diğer 3 rakibin önüne geçmeniz gerekiyor. Böylece yarışı kısa süre içerisinde bitirerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Süper Şimşek Araba Yarışı oyunundaki kontrolünüzü kaybetmediğiniz müddetçe bir sorun yaşamazsınız. Nasıl Oynanır? Şimşek araba yarışı oyununu yön tuşları ve X tuşu ile oynayabilirsiniz. X tuşunu kullanarak nitroyu çalıştırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Drift 3D Süper Drift 3D Görünüş açısından oldukça kaliteli bir oyun olduğu için ismi Süper Drift 3D olarak belirlenmiştir. Lastiklerin sağa ve sola dönüşleri bile belirgin bir şekilde görülmektedir. Keyif alarak oynayacağınız bu oyun çok fonksiyonlu ve bölümlü bir oyundur. Oyunu bitirdiğiniz zaman otomatik bir şekilde nasıl oynadığınız replay olarak tekrardan göstermektedir. Ayrıca rakibinizi yenmek için direksiyonu iyi kullanmanız gerekiyor. Nasıl oynanır bölümünde birkaç özellik daha anlatacağız, keyifli oyunlar. Nasıl Oynanır? Süper Drift 3D oyununu klavyenin yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. C harfine basarak görünüm açınızı değiştirebilirsiniz. Bu şekilde seçeceğiniz bir mod ile daha iyi oyuna adapte olabilirsiniz.

Stewie Şimşek Bisiklet Stewie Şimşek Bisiklet Sevimli kahraman Stewie Şimşek ve minik bisikleti ile birlikte bitiş noktasına gitmeniz gerekiyor. Ne kadar hızlı giderseniz o kadar çabuk sonuca ulaşabilirsiniz. Stewie'nin yol üzerindeki engelleri aşması için onun kontrolünü ve dengesini sağlamanız yeterlidir. Şimşek Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Yön tuşu yardımıyla Stewie'nin dengesini sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Şimşek Zamana Karşı Şimşek Zamana Karşı Şimşek Mekkuin katkılarıyla, düzenlenen şimşek zamana karşı araba yarışında, yolda değerli madenleri toplayarak ilerlediğiniz oyunda, zaman bitene kadar mücadele ediyorsunuz. Yukarıda sizden istenen elmasları gösteren tabelaya dikkat ederek oynayacağımız bu oyuna, "Start new session" - "Enter next race" - Bölüm Seçimi ve sol taraftaki açılan menü de "BEGİN RACE" ye tıklayıp oyuna giriyoruz. Oyuna başladığımızda "A" tuşu ile vites değiştiriyoruz. Yoksa yön tuşları ile ilerlemek mümkün değil. Şimşek Zamana Karşı oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Şimşek Yarışçı Şimşek Yarışçı Sihirbaz kardeşler bir gün sıkılır ve bir plan yapar. Bu plan dâhilin de evlerinin içersin de yarış düzenlemeye kalkarlar. Dışarı onlar için tehlikeli olduğu için evlerini yarış pistine çevirmek en iyi fikir olsa gerek. Oyunun öyküsü bu şekilde olup yarış seven kişiler oyuna gerçekten bayılacak. Şimşek Yarışçı içersin de yarış düzeni ve direksiyon kontrolü gerçekten çok iyi. Oyun içersin de – puanlar ve + puanlar şeklinde bir hiyerarşi vardır. Buda sizin daha dikkatli olmanıza olanak sağlayacaktır. Yani oyunu oynarken hem kazanıp hem de kaybetmeyi öğreneceksiniz. Nasıl Oynanır? Şimşek Yarışçı oyunu klavyenin yön tuşlarıyla oynanır. Oyunda ek bir özellik olmasa bile verilen bonuslar ile keyif almanız sağlanmaktadır. Siz sadece dikkatli bir şekilde aracınızı yönetin ve – puanlardan sakının.

Şimşek Mekkuin Yarış Şimşek Mekkuin Yarış Şimşek Mekkuin ile yolda giden arabalara ve tabelalara çarpmadan, yıldızları ve benzin bidonlarını toplamanız gerekmektedir. Altta gözüken benzin ibresi sizin her hangi bir tabela veya arabaya çarpmanız durumunda hızlıca azalacaktır. Şimşek Mekkuin rakipleri ile yarışarak kaza yapmadan yarışı tamamlamanız gerekiyor. Şimşek Mekkuin aracın kontrollerini yön tuşları ile yapabilirsiniz. Bazen araçların ve tabelaların arasından çok kıvrak manevralar yapmanız gerekiyor. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.