3D Ralli

3D Ralli Oyunu Oyna

3D Ralli ; Ralli oyunlarında, belirli sayıda araç sürücüsü rakiplerine karşı ciddi mücadeleler vermektedirler. Yolu iyi tanımak, yolda sizi zorlayıcı etkenlere yakalanmamak çok büyük önem taşımakta. 3D Ralli oyununda, yerde bulunan hızlandırıcıları rakiplerinizi geçmek veya onlara fark atmak için kullanabilirsiniz. Ama yerdeki yağ ve bataklık gibi sizin hızınızı düşüren şeylere de dikkat etmelisiniz. Şimşek Mekkuin, 3d ralli yarışında başarılar diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3D Ralli Oyunu 4611 kez oynandı. 3d Oyunlar Araba Oyunları

16 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.25/10

Oyunu Paylaş:

3D Ralli Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Ralli Süper Ralli Ralli yarış oyunları genelde hep birbirine benzer. Ancak hepsinin ayrı bir özelliği vardır. Kimisi turbo destekli olur kimisi de sade ancak, sesleri efektleri onları ayırır. Süper Ralli oyununda ise bu durum efekt ve sesten yanadır. Görünüş açısından gerçek f1 (Formula) yarışlarını andırıyor diyebiliriz. Ayrıca araçların hızından dolayı çıkardığı seslerde bu oyunda oldukça belirgindir. Başlangıçta 5 laps yani beş bölümden oluşan bir yarış karşınıza çıkacaktır. Rakiplerinizi bilgisayar otomatik kontrol etse bile onlarında pist dışına çıkma olasılıkları vardır. Bu açıdan biraz daha şanslı olup, şimşek gibi hareket ederseniz birinci olabilmeniz kolaylaştırılmıştır. Nasıl Oynanır? Süper Ralli oyunu klavyenin yön tuşu ile oynanır. Dikkatli ve orta hızda oynarsanız rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Süper Drift 3D Süper Drift 3D Görünüş açısından oldukça kaliteli bir oyun olduğu için ismi Süper Drift 3D olarak belirlenmiştir. Lastiklerin sağa ve sola dönüşleri bile belirgin bir şekilde görülmektedir. Keyif alarak oynayacağınız bu oyun çok fonksiyonlu ve bölümlü bir oyundur. Oyunu bitirdiğiniz zaman otomatik bir şekilde nasıl oynadığınız replay olarak tekrardan göstermektedir. Ayrıca rakibinizi yenmek için direksiyonu iyi kullanmanız gerekiyor. Nasıl oynanır bölümünde birkaç özellik daha anlatacağız, keyifli oyunlar. Nasıl Oynanır? Süper Drift 3D oyununu klavyenin yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. C harfine basarak görünüm açınızı değiştirebilirsiniz. Bu şekilde seçeceğiniz bir mod ile daha iyi oyuna adapte olabilirsiniz.

Şimşek Drift 3D Şimşek Drift 3D Oyunumuz aracınız ile diğer araçlara karşı drift yarışına gireceğiniz bir oyundur. Şimşek Drift yarışları zorlu olur çünkü yollarda keskin dönemeçler bulunmaktadır. Diğer araçlara üstünlük sağlayabilmeniz için dönemeçleri düzgün geçmeniz gerekiyor. Düzgün bir dönüş gerçekleştiremezseniz aracınız takılıp kalacaktır bu yüzden yarışı kazanmanız için düzgün drift yapmanız önemlidir. Yol üzerinde ortaya çıkan şimşek işaretleri ve tamir işaretlerini almayı ihmal etmeyin. Şimşek işareti sizi hızlandıracaktır. Tamir işareti ise size puan kazandıracaktır. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Şimşek Drift 3D oyununu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak aracın hakimiyetini iyi sağlayın ve yarışta birinci gelmeye çalışın böylece diğer bölümlere geçebilirsiniz.

Portekiz Rallisi Portekiz Rallisi Portekiz Cumhuriyeti toprakları içerisinde kurulan ve gerek ağaçlandırma gerek yol yapımı hususunda doğallığa önem veren Portekizliler, Portekiz Rallisi sahasını tamamladılar. Portekiz Ralli pistinde ne kadar sürede bitişi görebileceksiniz merak konusu. Şimşek Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Harika Ralli Harika Ralli Daha önce ralli oyununda bu kadar heyecan yaşamamışsınızdır. Çünkü bu oyunda hem aracın kontrolünü sağlarken eğleneceksiniz hem de diğer araçlarla yarışırken çekişmeli bir yarış olduğunu göreceksiniz. Aracınızın kontrolünü sağlayarak ralli oyununda birinci olmanız mümkündür. Nasıl Oynanır? Yön tuşlarını kullanarak seçtiğiniz aracın yarış sahası içerisindeki kontrolünü sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Gerçek Ralli Gerçek Ralli Gerçek Ralli oyununda girişte göreceğiniz aracın yarışmasını anlatıyor. Görünüş ve oyundaki ses açısından gerçekten bir ralli oyunu olduğunu söylemek mümkündür. Biz sizin için test ederken oyunun sesi ve kontrol sisteminin ne kadar iyi olduğunu görebildik. Gerçek Ralli oyunu ile direksiyon hakimiyetini daha iyi öğrenmeye ne dersiniz? Aracınız ile hızlı giderken aniden yapacağınız frenler ile aracı mükemmel bir şekilde kaydırabilirsiniz. Ayrıca oyun ilk etap da üç bölümden oluşmaktadır. Her geçeceğiniz bölümü bir öncekinden daha hızlı bitirmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu ayrıntıya dikkat etmenizi önerir, keyifli dakikalar dilerim. Nasıl Oynanır? Gerçek Ralli oyunu klavyenin yön tuşlarıyla oynanmaktadır. Oyunda güzel bir fren sistemi vardır. Hızlı bir şekilde gidince aniden frene basmanız aracı metrelerce sürükler. Ayrıca duyacağınız sese imrenip sürekli kaydıracağınızı düşünüyoruz. Freni kullanmak için Space tuşunu (boşluk) kullanabilirsiniz.

Formula 1 3D Formula 1 3D Oyunumuzda destekleyiciniz tarafından size verilmiş olan Formula 1 aracı ile yarışlara katılıp kazanmanız istenmektedir. Başlangıçta aracınız ok güçlü değildir fakat yarış kazandıkça para kazanacaksınız ve bu paralar ile aracınızı çok güçlü hale getirebilirsiniz. Yarışlar git gide zorlaşacaktır. Ancak sizde kazandığınız paralar ile aracınızı güçlendirmiş olacaksınız. Böylece diğer araçlara karşı üstünlük sağlayabilir ve yarışları kazanabilirsiniz. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Oyunu Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile aracınızı geliştirirken en doğru güçlendirmeleri yapmaya özen gösterin çünkü yarışı kazanmanız için sadece hızlı olmanız gerekmiyor aynı zamanda aracın yoldaki performansı da önemlidir.

3D Zeka Küpü 3D Zeka Küpü Zeka oyunları sevenler için küpleri belirtilen bölgelere koymaya çalışmalısınız, aksi takdirde bölümü bitiremezsiniz. Yön tuşları ile silindir sayesinde küplerin yerini değiştirebilirsiniz. Yön tuşları ile yönlendirme alışana kadar biraz insanı zorluyor :)

3D Yarış Pisti 3D Yarış Pisti 3D olarak tasarlanmış olan araba yarışına STARTNEW GAME PİLOT SEÇİMİ Sonrasında zorluk seviyesini seçiyoruz, üstten alta zorlaşan şeklinde, Sonra next tuşuna basarak araba seçimi yapıyoruz. Önümüze çıkan Toplamda 5 adet parkurdan birini harita üzerinden seçiyoruz ve 3d Yarış Pisti oyununa başlıyoruz. 3D Yarış Pisti oyununda, yol kenarlarına dikkat etmemiz gerekiyor. Her çarpışta hız düştüğü için rakiplerin gerisinde kalabiliyor, hatta rakiplerle ciddi manada aradaki fark açılabiliyor. 3D Yarış Pisti oyununu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. P harfi ile de oyunu durdurabildiğinizi ek bilgi olarak söyleyebiliriz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

3D Uzaylı Avı 3D Uzaylı Avı Size saldırmak isteyen uzaylıları vurmaya çalışıyorsunuz. Mouse ile nişan alabilir ve uzaylıları yok edebilirsiniz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.