3D Motor Yarışı

3D Motor Yarışı Oyunu Oyna

3D Motor Yarışı ; Motorsiklet oyunları içerisinde 3d olarak oynayabileceğiniz ve direksiyon hassasiyeti yüksek olan 3D Motor Yarışı oyununda virajlarda dikkatli olmalı, zaman zaman elimizi gazdan çekmeli ve mümkün mertebe pistin dışına çıkmamalıyız. Şimşek Mekkuin Motor Yarışlarını sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3D Motor Yarışı Oyunu 5357 kez oynandı. 3d Oyunlar Motorsiklet Oyunları

22 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5/10

Oyunu Paylaş:

3D Motor Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Araba Yarışı Zorlu Araba Yarışı Zorlu yollarda araban ile yarışacaksınız. Araban ile yarışta 1. olmalısın. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Zor Araba Yarışı Zor Araba Yarışı Zorlu rakiplerine karşı araba yarışı yaparak şampiyon olmaya çalışıyorsun. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Zıplamalı Araba Yarışı Zıplamalı Araba Yarışı Arabanla eğlenceli bir yarışa var mısın? Arabanla, engelli ve zıplamalı yarışlara katılıp her yarışta 1. olarak bitirmeye çalışmalısın.Ayrıca yarış esnasında rampalardan zıplayarak takla atıp puan kazanabilirsin. `Boşluk` tuşu ile rampalardan zıplayabilirsin. Attığın her takla sonucu puan kazanacaksın ve araban turbo enerjiyle dolacak. Böylece daha hızlı gidebilir hatta puanlarınla yeni araba alabilir veya var olan arabanı geliştirebilirsin. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Yeşil Dev Hulk ATV Motoru Yeşil Dev Hulk ATV Motoru Yeşil Dev olarak bilinen çizgi film kahramanı ile motor süreceksiniz. Hulk ile ATV Motora binin ve engelli yolları geçin. Hulk Yön tuşları yardımı ile ATV Motoru sürüyor. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Ultimate Formula Yarışı Ultimate Formula Yarışı Dünyanın en iyi 6 formula yarışcısı ile yarışma heyecanıyla pistte artık ışıklar sadece yarışmanıza engel ve ışıklar yandı. 1. sırada başladığınız yarışta rakiplerinizin arkasındasınız, diğer araba yarışlarının çoğundan farklı olarak formula yarış aracının içinden baktığınız ve yolun engebesine ve yön, sarsıntı ile direkt olarak başbaşa kaldığınız bu oyunda, virajlarda gaz kesmenin önemi daha bariz bir şekilde anlaşılıyor. Ultimate Formula Yarışı, 3 etap üzerinden oynanıyor. Oyun sonunda her etabı kaç sn de geçtiğinizi gösteren bir istatistik sayfası geliyor. Bu sayfada başarınızı görebilirsiniz. Ultimate Formula Yarışı oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Süper Şimşek Araba Yarışı Süper Şimşek Araba Yarışı Bu oyunda 3 boyutlu yarışın keyfine varacaksınız. Direksiyonun kontrolünü sağlayarak arkanızda bulunan diğer 3 rakibin önüne geçmeniz gerekiyor. Böylece yarışı kısa süre içerisinde bitirerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Süper Şimşek Araba Yarışı oyunundaki kontrolünüzü kaybetmediğiniz müddetçe bir sorun yaşamazsınız. Nasıl Oynanır? Şimşek araba yarışı oyununu yön tuşları ve X tuşu ile oynayabilirsiniz. X tuşunu kullanarak nitroyu çalıştırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Drift 3D Süper Drift 3D Görünüş açısından oldukça kaliteli bir oyun olduğu için ismi Süper Drift 3D olarak belirlenmiştir. Lastiklerin sağa ve sola dönüşleri bile belirgin bir şekilde görülmektedir. Keyif alarak oynayacağınız bu oyun çok fonksiyonlu ve bölümlü bir oyundur. Oyunu bitirdiğiniz zaman otomatik bir şekilde nasıl oynadığınız replay olarak tekrardan göstermektedir. Ayrıca rakibinizi yenmek için direksiyonu iyi kullanmanız gerekiyor. Nasıl oynanır bölümünde birkaç özellik daha anlatacağız, keyifli oyunlar. Nasıl Oynanır? Süper Drift 3D oyununu klavyenin yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. C harfine basarak görünüm açınızı değiştirebilirsiniz. Bu şekilde seçeceğiniz bir mod ile daha iyi oyuna adapte olabilirsiniz.

Sokak Yarışı Sokak Yarışı Sokaklarda geçen Sokak Yarışı oyunu gerçek oyuncular ve arabalar düşünülerek yapılmış bir oyundur. Oyuna başladığınız an başlayan müzik eşliğinde kaybetmemek için birincilik yarışı yapmaya ne dersiniz? Diğer oyunlardan farklı bir direksiyon yapısı olduğunu söylemeliyiz. En ufak bir hatada kaza yapmanızda kaçınılmaz olacaktır. Oyunda üç araçtan bir tanesini seçmeniz istenmektedir. Söylediğimiz gibi oyunda direksiyonunuz güçlü olmazsa oyunu kaybedebilirsiniz. Nasıl Oynanır? Sokak Yarışı oyunu klavyenin yön tuşlarıyla oynanır. İstediğiniz araçtan bir tanesini seçtikten sonra oyun açılır ve Start butonuna bastığınız zaman üç saniye içersinde yarış başlar. Kimseye çarpmadan ve aracın kontrolünü sağlayarak birinci olmaya çalışın. En güzel şimşek mekkuin oyunlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Mekkuin Oyunları başarılar diler.

Şirin Motor Şirin Motor Oyunun en güzel yanı herhalde tekrardan başlamayı otomatik oyunun yapması. Siz takılsanız da ya bölüm içindeki noktalardan birine ya da daha noktalara erişemediyseniz en başa otomatik sizi gönderiyor. Şirin Motor oyununda yön tuşları ile motorsikleti kullanırken, space tuşuyla da yine motorsikletin yönünü değiştiriyoruz. Bazı bölümlerde yön değişimi olmadan bölümü geçemeyeceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimşek Mekkuin Araba Yarışı Şimşek Mekkuin Araba Yarışı Şimşek Mekkuin zamana karşı rakipleri ile yarışıyor. Zaman içerisinde şampiyon olacak kadar hızlı gidin ve yarışı kazanın. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.