3D ATV Sürücü

3D ATV Sürücü Oyunu Oyna

3D ATV Sürücü ; Çölde atv turuna ne dersiniz? Bu atv sürüşü gezisinde kaktüs ağaçlarına çok dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü hem sürücüye hemde atv ye zarar veren bu kaktüsler bizim için oldukça tehlikeli. 3D ATV Sürücü oyununda kaktüslerin sağ ve solundan geçebileceğimiz gibi yukarı tuşu ile üstlerinden atlayarakta geçebiliyoruz. Şimşek mekkuin oyunu sitesi olaarak sizlere şimşek mekkuin ile ilgili oyunların yanında sevdiğiniz diğer oyunları da sunuyoruz:

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3D ATV Sürücü Oyunu 2964 kez oynandı. 3d Oyunlar

12 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 9.17/10

Oyunu Paylaş:

3D ATV Sürücü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeşil Dev Hulk ATV Motoru Yeşil Dev Hulk ATV Motoru Yeşil Dev olarak bilinen çizgi film kahramanı ile motor süreceksiniz. Hulk ile ATV Motora binin ve engelli yolları geçin. Hulk Yön tuşları yardımı ile ATV Motoru sürüyor. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Sürücü Eğitimi Sürücü Eğitimi Araba sürerek ne kadar iyi bir araba eğitimi aldığını göstermen gerekiyor. Başarılı bir şekilde araban ile bütün bölümleri geçmen gerekiyor. Araba park ederek 50 puan, böcekleri ezerek 5 puan kazanabilirsiniz. 200 puan olunca diğer bölüme geçersiniz. Arabanızı Yön tuşlarıyla sürebilirsiniz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

Süper Mario Atv Süper Mario Atv Oyunumuzda mario ile atv aracı ile çeşitli maceralara atılabilirsiniz. Başlangıçta size fazla güçlü olmayan bir araç verilecektir. Ancak bölüm atladıkça yeni araçlar çıkacaktır. Onlar ile daha iyi oynayabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanızda yarar var uçurumlardan aşağı düşmeyin. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Oyunu yön duşları ile oynayabilirsiniz. Fazla hızlı gitmeden dikkatli bir şekilde oyunu oynamanız sizin için daha iyi olacaktır.

Süper Drift 3D Süper Drift 3D Görünüş açısından oldukça kaliteli bir oyun olduğu için ismi Süper Drift 3D olarak belirlenmiştir. Lastiklerin sağa ve sola dönüşleri bile belirgin bir şekilde görülmektedir. Keyif alarak oynayacağınız bu oyun çok fonksiyonlu ve bölümlü bir oyundur. Oyunu bitirdiğiniz zaman otomatik bir şekilde nasıl oynadığınız replay olarak tekrardan göstermektedir. Ayrıca rakibinizi yenmek için direksiyonu iyi kullanmanız gerekiyor. Nasıl oynanır bölümünde birkaç özellik daha anlatacağız, keyifli oyunlar. Nasıl Oynanır? Süper Drift 3D oyununu klavyenin yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. C harfine basarak görünüm açınızı değiştirebilirsiniz. Bu şekilde seçeceğiniz bir mod ile daha iyi oyuna adapte olabilirsiniz.

Şimşek Drift 3D Şimşek Drift 3D Oyunumuz aracınız ile diğer araçlara karşı drift yarışına gireceğiniz bir oyundur. Şimşek Drift yarışları zorlu olur çünkü yollarda keskin dönemeçler bulunmaktadır. Diğer araçlara üstünlük sağlayabilmeniz için dönemeçleri düzgün geçmeniz gerekiyor. Düzgün bir dönüş gerçekleştiremezseniz aracınız takılıp kalacaktır bu yüzden yarışı kazanmanız için düzgün drift yapmanız önemlidir. Yol üzerinde ortaya çıkan şimşek işaretleri ve tamir işaretlerini almayı ihmal etmeyin. Şimşek işareti sizi hızlandıracaktır. Tamir işareti ise size puan kazandıracaktır. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Şimşek Drift 3D oyununu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak aracın hakimiyetini iyi sağlayın ve yarışta birinci gelmeye çalışın böylece diğer bölümlere geçebilirsiniz.

Kutu Atv Kutu Atv Atvler şartlar ağır olduğunda, yollarda sizi istenen noktaya götürebilecek araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Kutu Atv oyununda, bir yarıştan ziyade, atvyi oyun başladıktan sonra altta bulunan nesneleri yola döşeyerek onun yol üzerinden gitmesini ve hedefe ulaşması için yolları düzenliyoruz. Kutu Atv oyununda mause ile alttaki nesneleri uygun yerlere sürükleyerek yoldaki tehlikelerden atvyi uzak tutarak finish çizgisine aracı götürmeye çalışıyoruz. Kutu Atv oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Formula 1 3D Formula 1 3D Oyunumuzda destekleyiciniz tarafından size verilmiş olan Formula 1 aracı ile yarışlara katılıp kazanmanız istenmektedir. Başlangıçta aracınız ok güçlü değildir fakat yarış kazandıkça para kazanacaksınız ve bu paralar ile aracınızı çok güçlü hale getirebilirsiniz. Yarışlar git gide zorlaşacaktır. Ancak sizde kazandığınız paralar ile aracınızı güçlendirmiş olacaksınız. Böylece diğer araçlara karşı üstünlük sağlayabilir ve yarışları kazanabilirsiniz. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Oyunu Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile aracınızı geliştirirken en doğru güçlendirmeleri yapmaya özen gösterin çünkü yarışı kazanmanız için sadece hızlı olmanız gerekmiyor aynı zamanda aracın yoldaki performansı da önemlidir.

Dağda ATV Dağda ATV Yön tuşları ile oynayabileceğiniz atv oyunu süspansiyonlar ve kontroller olarak oldukça iyi bir seviyede. Havada fazla şov yapmanızı önermem :) Çünkü yere çakılmanız an meselesi. Sağ üstteki yol haritasının küçültülmüş halini dikkate almanız sizi daha da rahatlatabilir. Dağda ATV oyununda yön tuşlarıyla dikkatli bir şekilde bölümleri rahatlıkla geçebilirsiniz. Dağda ATV oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunları ekliyoruz. Mekkuin Oyunları haricinde sitemizde diğer kategorilerde de bir çok farklı oyun türünü bulabilirsiniz.

Ben 10 Atv Ben 10 Atv Biraz motor, atv karışımı olan, 2d olan Ben 10 atv oyununda havadaki puanları toplayarak finish çizgisine ulaşmaya çalışıyorsunuz. Elinizi devamlı olarak ileri tuşunda tutmak size bol bol bölüm tekrarı yaptırabilir. Ondan dolayı Ben 10 atv oyununda atvye hakim olabilmek için yön tuşlarını gayet iyi kullanmanız gerekecek. Ben 10 Atv oyununda Şimşek Mekkuin başarılar diler. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

ATV Yarışı ATV Yarışı Yarış oyunlarının en zevkli olanlarından bir tanesi de ATV Yarışı oyunlarıdır. Büyük tekerlekleri olur ve kum türündeki pistlerde yarışırlar. Zaten üretilme amaçları da bu yönde değil mi? Zorlu alanların aracı olarak da bilinen ATV Yarışı oyununda mücadele zor olduğu için benzininiz hemen bitecektir. Oyunda yarı yolda kalmamanız için gaza sürekli basmayıp, benzin bonusu bulana kadar yavaşça ilerlemelisiniz. Ayrıca diğer araçlar oyunu bitirirse yenilmiş sayılırsınız. Nasıl Oynanır? ATV Yarışı oyunu klavyenin yön tuşuyla hareket ettirilerek oynanır. Oyunda fuel yazan kısmı azaltırsanız benzin biter ve yarış bitmek zorunda kalır. Bunun önüne geçmek için benzin bonusuna kadar idareli gitmeniz gerekiyor.