3d Oyunlar

0/0

3d Oyunlar 3d oyunlar kategorimizde 3d şimşek mekkuin oyunları, 3d oyunlar, yeni şimşek mekkuin oyunları ve araba oyunları bulabilirsiniz.

3D Uzaylı Avı 3D Uzaylı Avı Size saldırmak isteyen uzaylıları vurmaya çalışıyorsunuz. Mouse ile nişan alabilir ve uzaylıları yok edebilirsiniz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

3D Tekne Yarışı 3D Tekne Yarışı Tekne ile yarışa var mısınız? 4 kişilik turlardan oluşan, yön tuşları ile oynayabileceğiniz 3D Tekne Yarışı oyununda, halkalar ile hızınıza hız katabilirsiniz, yanlız siyah batalıklıklara dikkat etmeniz gerekmektedir. Enter tuşu ile de oyunu durdurabilir ve tekrar başlatabilirsiniz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

3D Yarış Pisti 3D Yarış Pisti 3D olarak tasarlanmış olan araba yarışına STARTNEW GAME PİLOT SEÇİMİ Sonrasında zorluk seviyesini seçiyoruz, üstten alta zorlaşan şeklinde, Sonra next tuşuna basarak araba seçimi yapıyoruz. Önümüze çıkan Toplamda 5 adet parkurdan birini harita üzerinden seçiyoruz ve 3d Yarış Pisti oyununa başlıyoruz. 3D Yarış Pisti oyununda, yol kenarlarına dikkat etmemiz gerekiyor. Her çarpışta hız düştüğü için rakiplerin gerisinde kalabiliyor, hatta rakiplerle ciddi manada aradaki fark açılabiliyor. 3D Yarış Pisti oyununu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. P harfi ile de oyunu durdurabildiğinizi ek bilgi olarak söyleyebiliriz. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

3D Gun 3D Gun Verilen hedeflerin tamamını bulundukları konumdan düşürerek bölüm geçebileceğimiz, 3D Gun oyununda cephane ile ilgili bir sınır göremedim. Bundan dolayı ilk bölümlerde nesneleri nasıl düşüreceğiniz size kalmış, ancak sonraki bölümlerde kuru kafa resmi olan kutular karşınıza geliyor. Bu kutuları devirmeden, diğer nesneleri düşürmeniz gerekecek. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

3D Ralli 3D Ralli Ralli oyunlarında, belirli sayıda araç sürücüsü rakiplerine karşı ciddi mücadeleler vermektedirler. Yolu iyi tanımak, yolda sizi zorlayıcı etkenlere yakalanmamak çok büyük önem taşımakta. 3D Ralli oyununda, yerde bulunan hızlandırıcıları rakiplerinizi geçmek veya onlara fark atmak için kullanabilirsiniz. Ama yerdeki yağ ve bataklık gibi sizin hızınızı düşüren şeylere de dikkat etmelisiniz. Şimşek Mekkuin, 3d ralli yarışında başarılar diler.

3D ATV Sürücü 3D ATV Sürücü Çölde atv turuna ne dersiniz? Bu atv sürüşü gezisinde kaktüs ağaçlarına çok dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü hem sürücüye hemde atv ye zarar veren bu kaktüsler bizim için oldukça tehlikeli. 3D ATV Sürücü oyununda kaktüslerin sağ ve solundan geçebileceğimiz gibi yukarı tuşu ile üstlerinden atlayarakta geçebiliyoruz. Şimşek mekkuin oyunu sitesi olaarak sizlere şimşek mekkuin ile ilgili oyunların yanında sevdiğiniz diğer oyunları da sunuyoruz:

3D Sim Taksi 2 3D Sim Taksi 2 Sim taksi oyununda, yolcuları istedikleri yere götürerek para kazanabiliyorsunuz. Tabi bazen yolda bonus olarak para olabiliyor onları da topluyoruz. Her bölümde ulaşmamız gereken belirli bir para seviyesi var. Bu para seviyesine ulaştığımızda 3D Sim Taksi 2 oyununda bölümü tamamlayıp, yeni bölüme geçmeye hak kazanıyoruz. Tabii taksiyi şehir içinde dolaştırırken, benzin ihtiyacımızda olacak. Bundan dolayı benzinlik sembolü olan bölgeye gidip, benzin alabilir ve yola devam edebiliriz. Şimşek Mekkuin sitesi olarak şimşek mekkuin oyunları yanı sıra sizlere 3D oyunları da sunuyoruz.

3D Jetski Yarışları 3D Jetski Yarışları Yarışlar başlıyor... Jetski severler, yarış alanında toplandılar. Birbirinden farklı yarışmacılara ev sahipliği yapılan 3D Jetski Yarışlarında zamana karşı mücadele başlıyor. Yön tuşları ile oynayabileceğiniz Jetski Yarışları Oyununda zamana dikkat etmeniz gerekiyor. Şimşek mekkuin oyunu hayranları için yeni ve güzel şimşek mekkuin oyunu ekliyoruz.

3d Ralli Yarışı 3d Ralli Yarışı Oyuna başlamadan önce adınızı soran bir kutucuk çıkıyor. Buraya istediğiniz herhangi birşey yazarak, sağ alt taraftaki SELECT TRACK yazısına tıklayarak yarış yapmak istediğiniz bölümü seçiyorsunuz, sonrada yarışmak için arabanızı seçip, yine sağ alt köşedeki GO RACE butonuna basarak yarışa başlayabiliyorsunuz. 3D Ralli Yarışında ufak tiyolar vermek gerekirse, virajlarda gaza basmamalı ve hatta yavaşlamalıyız. Sonrasında yol dışına çıkmamaya özen göstermeliyiz. Çünkü yol dışında hareket etmek oldukça zorlaşıyor. Şimşek Mekkuin, sizlere 3D oyunları da sunuyor. Farklı farklı oyunlar ile Mekkuin sizlere iyi eğlenceler diler.

3D Parketme Oyunu 3D Parketme Oyunu 3D olarak hazırlanmış, şehir içinde veya park alanlarında size verilen aracı park etmeniz konusunda Parketme oyunları arasında hatrı sayılır bir düzeyde olan 3D Parketme Oyununda, yön tuşları ile aracı kontrol edebiliyor, ve park ettim dediğinizde space tuşu ile onay veriyorsunuz. Belirli bir süre zarfı içerisinde parketme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor, tabii bu arada araç hasarı da oyun fonksiyonları içinde sizi bekliyor. Belirli bir oranda araç hasarına izin veriliyor. 3D Parketme Oyununda şimşek mekkuin başarılar diler.

3D Motor Yarışı 3D Motor Yarışı Motorsiklet oyunları içerisinde 3d olarak oynayabileceğiniz ve direksiyon hassasiyeti yüksek olan 3D Motor Yarışı oyununda virajlarda dikkatli olmalı, zaman zaman elimizi gazdan çekmeli ve mümkün mertebe pistin dışına çıkmamalıyız. Şimşek Mekkuin Motor Yarışlarını sunar.

3D Uzay Savaşçıları 3D Uzay Savaşçıları 3D Uzay oyunu, quake, doom gibi oyunların basit versiyonu olarak görebiliriz. 3D Uzay Savaşçıları oyununu mause ile oynuyoruz. Her bölümde bizi yok etmeye çalışan uzaylıları, onlar bizi yok etmeden bizim onları yok etmemiz gerekiyor. Savaş oyununda, şimşek mekkuin başarılar diler.

Audi Yarışçısı Audi Yarışçısı Toplamda 4 adet yarış bölgesinden oluşan Audi Yarışçısı oyununda her bölüm sonunda arabayı, oyun içerisinde kazandığınız paralarla modifiye edebileceğiniz bir alan çıkıyor. Bu alanda araç ayarlarını yaptıktan sonra bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Audi Yarışçısı oyununda sizlere en güzel araba yarışlarını sunan şimşek oyunları sitesi en güzel şimşek mekkuin oyunlarını sunar.

3D Zeka Küpü 3D Zeka Küpü Zeka oyunları sevenler için küpleri belirtilen bölgelere koymaya çalışmalısınız, aksi takdirde bölümü bitiremezsiniz. Yön tuşları ile silindir sayesinde küplerin yerini değiştirebilirsiniz. Yön tuşları ile yönlendirme alışana kadar biraz insanı zorluyor :)

Süper Drift 3D Süper Drift 3D Görünüş açısından oldukça kaliteli bir oyun olduğu için ismi Süper Drift 3D olarak belirlenmiştir. Lastiklerin sağa ve sola dönüşleri bile belirgin bir şekilde görülmektedir. Keyif alarak oynayacağınız bu oyun çok fonksiyonlu ve bölümlü bir oyundur. Oyunu bitirdiğiniz zaman otomatik bir şekilde nasıl oynadığınız replay olarak tekrardan göstermektedir. Ayrıca rakibinizi yenmek için direksiyonu iyi kullanmanız gerekiyor. Nasıl oynanır bölümünde birkaç özellik daha anlatacağız, keyifli oyunlar. Nasıl Oynanır? Süper Drift 3D oyununu klavyenin yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. C harfine basarak görünüm açınızı değiştirebilirsiniz. Bu şekilde seçeceğiniz bir mod ile daha iyi oyuna adapte olabilirsiniz.

Formula 1 3D Formula 1 3D Oyunumuzda destekleyiciniz tarafından size verilmiş olan Formula 1 aracı ile yarışlara katılıp kazanmanız istenmektedir. Başlangıçta aracınız ok güçlü değildir fakat yarış kazandıkça para kazanacaksınız ve bu paralar ile aracınızı çok güçlü hale getirebilirsiniz. Yarışlar git gide zorlaşacaktır. Ancak sizde kazandığınız paralar ile aracınızı güçlendirmiş olacaksınız. Böylece diğer araçlara karşı üstünlük sağlayabilir ve yarışları kazanabilirsiniz. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Oyunu Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile aracınızı geliştirirken en doğru güçlendirmeleri yapmaya özen gösterin çünkü yarışı kazanmanız için sadece hızlı olmanız gerekmiyor aynı zamanda aracın yoldaki performansı da önemlidir.

Süper Şimşek Araba Yarışı Süper Şimşek Araba Yarışı Bu oyunda 3 boyutlu yarışın keyfine varacaksınız. Direksiyonun kontrolünü sağlayarak arkanızda bulunan diğer 3 rakibin önüne geçmeniz gerekiyor. Böylece yarışı kısa süre içerisinde bitirerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Süper Şimşek Araba Yarışı oyunundaki kontrolünüzü kaybetmediğiniz müddetçe bir sorun yaşamazsınız. Nasıl Oynanır? Şimşek araba yarışı oyununu yön tuşları ve X tuşu ile oynayabilirsiniz. X tuşunu kullanarak nitroyu çalıştırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

3D Solucan 3D Solucan Çokça bilinen solucan oyununun level atladıkça hızlanan hali olan şimşek mekkuin oyunu sitesinin sunduğu 3D Solucan oyununda yön tuşları ile elmaları yiyerek, her hangi bir duvara veya kuyruğa çarpmadan oynayabilirsiniz. Özellikle level 4 te oyun çok hızlanmaktadır.

0/0